DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000Kč. Víno nyní doručujeme po celé ČR do 1-3 pracovních dnů. V Praze je možné expresní večerní doručení mezi 18-22hod. Osobní vyzvednutí je možné ve skladu Mladoboleslavská 1120, Praha - Kbely ve všední dny mezi 8.00-19.00hod.

Ryzlink vlašský z Moravy - poznejte jeho rozmanitost

Novinka
ZDARMAZDARMA
Ryzlink vlašský z Moravy poznejte jeho rozmanitost OceněnáVína CZ
1 654 Kč 1 366,94 Kč bez DPH
Skladem (13 ks)
Můžeme doručit do:
4.12.2023

Ochutnejte můj výběr nejlepších Ryzlinků Vlašských z Moravy. Garantuju vám skutečně gurmánský vinařský zážitek. A taky zaručuji, že tímto balíčkem potěšíte každého vinaře nebo milovníka moravských bílých vín!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jaká vína najdete v tomto balíčku?

Ryzlink vlašský, Březí - Ořechová hora, 2020, pozdní sběr, Mikrosvín

Vyvážený moravský vlašák se skvělým svěžím charakterem, jako dělaný pro párování s jídlem. A ocenění sbírá jako po másle!

Ryzlink Vlašský I Liščí vrch 2021, výběr z hroznů, Vinařství Peřina, suché

Komplexní a elegantní Vlašák s typickou vůní čerstvě vyloupaných oříšků a svěží citrusovou složkou. Ochutnejte úžasně zpracované víno z dílny vinaře vyhlášeného pro svoje Ryzlinky Vlašské.

Ryzlink Vlašský "Dunajovský vlašák" 2022, Filip Mlýnek, pozdní sběr, suché

Komplexní a mnohovrstevnatý Vlašák s ušlechtilou botrytidou, který vás nadchne už teď, ale má archivační potenciál klidně 4-7 let. Užijte si explozi chutí i vůní v jedné láhvi.

Ryzlink vlašský 2021, Ořechová hora, výběr z hroznů, VICAN, suché

Vlašák z Ořechové hory, z polohy, ze které si oblíbila vína i Marie Terezie, tóny botrytidy dodávají vínu na zajímavosti, ale nemyslete si že to bude nějaké utahané monstrum, překvapí vás svou šťavnatostí, elegancí a svěží mineralitou.

Ryzlink vlašský 2021, Pod Mušlovem, pozdní sběr, VICAN, suché

Skvělý moravský Vlašák, který nějakou dobu uzrával i v láhvi, aby pak potěšil svou mineralitou a příjemnou kyselinkou vaše chuťové buňky. Ať už samotný nebo ve společnosti dobrého jídla, šťavnatý Ryzlink Vlašský má rozhodně co nabídnout.

Ryzlink vlašský 2022, Plotny, pozdní sběr, Šoman, suché

Těšte se na příjemné tóny exotického ovoce, čerstvě vyloupaných vlašských oříšků, květinový extrat až medovost a bylinkově kořenité tóny, nechybí ani svěží tóny citrusů. Oceňuji příjemnou mineralitu a typický charakter Vlašáku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: