Doprava a platby

 
Aby byla vína od skladování až přes doručení po celou dobu jako v bavlnce, vybral jsem pro rozvoz po celé ČR firmu Messenger, která jako jediná na trhu manipuluje s víny pouze ručně a neposílá je nikam na pásech a dalších zařízeních.
 
Kolik lahví musím objednat?
Nemáme vůbec žádný limit, můžete klidně objednat jen 1 láhev nebo taky 2, 3, 6,10,12 ... je to úplně na vás. My se s tím nějak popereme. Vína pak připravíme do našich obalů, které jsou standardně na 2 a 6 lahví. Samozřejmě preferujeme násobky 6-ti, ale není to podmínka:).
 
Ceny dopravy jsou nastaveny dle výše objednávky nikoli počtu lahví a platí pro celou ČR:
 
  • Pokud objednáte do 2000 Kč: cena dopravy 149Kč = dotovaná cena. Reálný náklad na dopravu  je 185Kč s DPH (kurýr 139,50 Kč, obal 26 Kč, nabalení účtované kurýrem 19,50 Kč)
  • nad 2000Kč: doprava ZDARMA

Osobní vyzvednutí:

V Praze je možné víno vyzvednout v Silencio café, Osadní 35, Praha 7- Holešovice - 1x týdně ve čtvrtek sem zavážíme objednávky z minulého týdne (uskutečněné vždy do středy 15.00).

Doba doručení:

Vína jsou doručována po celé ČR kurýrem do dvou pracovních dnů po objednání a zaplacení.

Doručení probíhá v pracovních dnech mezi 9.00 a 18.00 hod. Bohužel není možné dopředu určit přesný čas doručení. V den doručení vína Vám přijde SMS s kontaktem na kurýra a je možné se s ním spojit a zjistit očekávaný čas doručení 

Ceny platby:

U nás se platí jen za dobírku a to 36Kč, což se rovná poplatku, který platíme kurýrovi. Všechny ostatní platební způsoby jsou zdarma.

Vladimír Vaněk, zakladatel oceněnávína.czTěším se, že Vám brzy budeme odesílat Váš karton vína. Pokud potřebujete poradit s výběrem vína, jsem Vám plně k dispozici na tel. 725 749 859 nebo mailu vladimir.vanek@ocenenavina.cz.

 
Vláďa Vaněk
head sommelier www.ocenenavina.cz
"Pro vaše lepší zážitky s vínem"
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Veškeré informace o cookies najdete zde.