Doprava a platby

Aby byla vína od skladování až přes doručení po celou dobu jako v bavlnce, vybrali jsem pro rozvoz po celé ČR firmu Messenger, která jako jediná na trhu manipuluje s víny pouze ručně a neposílá je nikam na pásech a dalších zařízeních.
 

DOBA DORUČENÍ:

  • Vína jsou obvykle doručována po celé ČR kurýrem do 2 pracovních dnů po objednání a zaplacení.
  • Doručení probíhá v pracovních dnech mezi 9.00 a 18.00 hod. Bohužel není možné dopředu určit přesný čas doručení.
  • V den doručení vína Vám přijde SMS s kontaktem na kurýra a je možné se s ním spojit a zjistit očekávaný čas doručení.
Kolik lahví musím objednat?
 

Nemáme vůbec žádný limit, můžete klidně objednat jen 1 láhev nebo taky 2, 3, 6,10,12 ... je to úplně na vás. My se s tím nějak popereme. Vína pak připravíme do našich obalů, které jsou standardně na 2 a 6 lahví. Samozřejmě preferujeme násobky 6-ti, ale není to podmínka:).

Ceny dopravy jsou nastaveny dle výše objednávky nikoli počtu lahví a platí pro celou ČR:
 
  • Pokud objednáte do 2000 Kč: cena dopravy 99Kč = dotovaná cena. Reálný náklad na dopravu  je 185Kč s DPH (kurýr 139,50 Kč, obal 26 Kč, nabalení účtované kurýrem 19,50 Kč)
  • nad 2000Kč: doprava ZDARMA

Osobní vyzvednutí:

V Praze je možné víno vyzvednout v kavárně Dos Mundos, Korunní 31, Praha 2 - Vinohrady - 1x týdně ve čtvrtek po 15.00 tam zavážíme objednávky z minulého týdne (uskutečněné do středy 15.00).

Ceny platby:

U nás se platí jen za dobírku a to 36Kč, což se rovná poplatku, který platíme kurýrovi. Všechny ostatní platební způsoby jsou zdarma.

Vladimír Vaněk, zakladatel oceněnávína.czTěším se, že Vám brzy budeme odesílat Váš karton vína. Pokud potřebujete poradit s výběrem vína, jsem Vám plně k dispozici na tel. 725 749 859 nebo mailu vladimir.vanek@ocenenavina.cz.

 
Vláďa Vaněk
zakladatel & head sommelier www.ocenenavina.cz
"Pro radost z objevování"