Cesta po Španělsku červená - výbušná směs španělského temperamentu

ZdarmaZdarma 1 824 Kč
kvalitní víno Cesta po Španělsku červená od ocenenavinaCZ
1 824 Kč 1 639 Kč 1 354,55 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Nechte se rozpumpovat španělským temperamentem. Srovnejte si Rioju Crianzu a 9 let nazrálou Reservu s ještě prestižnější oblastí Ribera del Duero, ochutnejte BIO Grenache a víno z 65 let starých vinic...

Detailní informace

Detailní popis produktu

JAKÁ VÍNA NAJDETE V BALÍČKU?  

ECO/BIO Rioja Crianza Vitarán 2014, Castillo de Mendoza

Rioja Crianza plná chuti a vůně z vinařství které řídí jen ženy. Navíc vyrobeno absolutně v souladu s přírodou v ekologickém režimu a od příštího ročníku bude certifikováno na BIO víno.Vítěz z degustace novinek.

Romantica 2013, Debardos, Ribera del Duero

Skvělá hodnota z prestižní španělské oblasti Ribera del Duero. Sbírá se ručně a svede vás svým tmavým ovocem a podmanivými kouřivě čokoládovými projevy.

Rioja Reserva 2008,  Bodegas Escudero

Plná pusa chuti, harmonické, čokoládově - ovocné, dlouhé víno. Znatelné terciální tóny sušené višně, švestky, čokolády a krabice od doutníků. Ochutnejte víno archivované 10 let.

BIO Garnacha 2012, Aora, Navarra

Skvělé představení odrůdy Grenache v BIO kvalitě. Vůně je hodně ovocná, vyzrálá až kompotovaná, jahody, maliny, třešně srdcovky, sladké ovoce, vanilkové tóny dřeva.

Grenache fosca del Priorat 2015

Ideální pozvánka k objevení kouzla vín z Prioratu -navíc je toto víno z 65 staré vinice! To zaručuje skvlou kvalitu hroznů a koncentraci vína. Těšte se na koncert vyzrálého ovoce skvěle integovaného s francouzským sudem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: