Víno doručujeme aktuálně po celé ČR do 1-2 pracovních dnů. Vyzvednutí objednávky je možné i ve skladu v Horních Počernicích ve všední dny mezi 8.00-18.30hod.

Objevte rozmanitost šumivých vín

ZdarmaZdarma
Objevte rozmanitost šumivých vín 06 2020 small
1 649 Kč 1 362,81 Kč bez DPH 274,83 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Objevte na vlastní chuťové pohárky rozdíly v šumivých vínech. Poznáte tak nejen vliv rozdílné metody výroby šumivého vína, ale i to jak jeho kvalitu ovlivňuje místo původu. Užijete si 6 lahví od italského Prosecca až po luxusní BIO Crémant z Alsaska vyrobený stejnou metodou jako Champage.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Níže najdete seznam 6 vín degustačního balíčku - doporučuji vína degustovat v pořadí jak jsou uvedeny níže.

  • Italská vína jsou vyrobeny metodou Charmant (obecně jsou vína ovocnější a s většími bublinkami než vína vyrobená tzv. Champagne metodou).
  • Cava s BIO Crémantem pak naopak tradiční metodou výroby Champagne (lepší, komplexnější menší bublinky než metoda Charmant).

Kromě výrobní metody je zajímavé sledovat i různý chuťový porjev a různou kvalitu italského Prosecca v závislosti na regionu odkud pochází.

Prosecco DOC Brut, GIAVI

Osvěžující Prosecco s ovocně minerálním charakterem, oproti vínu Selezione je komplexnější a více minerálně slané.

Selezione Spumante Brut, GIAVI

Nechte se unášet bohatým projevem žlutého ovoce a citrusové svěžesti s výborným poměrem kvality a ceny. 

BIO Prosecco Extra Dry, Corvezzo

Čisté, ovocné, expresivní a osvěžující. Navíc v Bio kvalitě. Co víc si přát? Nadchne vás už krásný ovocně květinové aroma, ve kterém ucítíte košík žlutého ovoce a bílých květů. Samozřejmě nechybí ani svěží citrusy, které balancují expresivní ovocnost a vytváří dokonalý osvěžující mix.

Cava Brut, GRIMAU

Skvělá Cava, kterou si užijete. Vyrábí se totiž stejnou metodou jako pravé Champagne! Ve víně objevíte šťavnaté citrusy, tóny bílých květů, pečených jablek a typickou vůni čerstvě upečených briošek.

BIO Crémant D´Alsace Brut, Charles Baur

Úžasné šumivé víno, které strčí do kapsy nejedno Champagne a za 1/2 jeho ceny si můžete užít opravdu luxusní bublinky vyrobené Champagne metodou. Toto víno si jednoduše musíte dopřát! Garantuji, že vás nadchne.

Cava Brut Rosé, GRIMAU

Skvělá Rosé Cava, kterou si užijete. Vyrábí se stejnou metodou jako pravé Champagne ale je za zlomek jeho ceny! Čeká vás elegantní vůně s tóny jahod a malin vyvážené krásnou šťavnatostí a brioškovo sušenkovým podtónem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: