Objevte rozmanitost šumivých vín

ZdarmaZdarma 1 764 Kč
Objevte rozmanitost šumivých vín (1)
1 764 Kč 1 724 Kč 1 424,79 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Objevte na vlastní chuťové pohárky rozdíly v šumivých vínech. Poznáte tak nejen vliv rozdílné metody výroby šumivého vína, ale i to jak jeho kvalitu ovlivňuje místo původu. Užijete si 6 lahví od italského Prosecca až po luxusní BIO Crémant z Alsaska vyrobený stejnou metodou jako Champage.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Níže najdete seznam 6 vín degustačního balíčku - doporučuji vína degustovat v pořadí jak jsou uvedeny níže.

  • Italská vína jsou vyrobeny metodou Charmant (obecně jsou vína ovocnější a s většími bublinkami než vína vyrobená tzv. Champagne metodou).
  • Cava s BIO Crémantem pak naopak tradiční metodou výroby Champagne (lepší, komplexnější menší bublinky než metoda Charmant).

Kromě výrobní metody je zajímavé sledovat i různý chuťový porjev a různou kvalitu italského Prosecca v závislosti na regionu odkud pochází.

Selezione Spumante Brut, GIAVI

Osvěžující šumivé víno z Veneta (tzn. širší oblast než region, kde se vyrábí Prosecco) se skvělou schopností přinést Vám osvěžení s výborným poměrem kvality a ceny.

Prosecco DOC Brut, GIAVI

Osvěžující Prosecco s ovocně minerálním charakterem, oproti vínu Selezione je komplexnější a více minerálně slané. 

Prosecco Brut, Valdobbiadene DOCG, GIAVI

Ochutnjte svěží a křupavě minerální Prosecco z kopcovité oblasti DOCG Valdobiaddene. Oproti Proseccu DOC je víno komplexnější a s delší dochutí. 

Cava Brut, GRIMAU

Skvělá Cava, kterou si užijete. Vyrábí se totiž stejnou metodou jako pravé Champagne! Ve víně objevíte šťavnaté citrusy, tóny bílých květů, pečených jablek a typickou vůni čerstvě upečených briošek.

BIO Crémant D´Alsace Brut, Charles Baur

Úžasné šumivé víno, které strčí do kapsy nejedno Champagne a za 1/2 jeho ceny si můžete užít opravdu luxusní bublinky vyrobené Champagne metodou. Toto víno si jednoduše musíte dopřát! Garantuji, že vás nadchne.

Cava Brut Rosé, GRIMAU

Skvělá Rosé Cava, kterou si užijete. Vyrábí se stejnou metodou jako pravé Champagne ale je za zlomek jeho ceny! Čeká vás elegantní vůně s tóny jahod a malin vyvážené krásnou šťavnatostí a brioškovo sušenkovým podtónem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: