DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000Kč. Aktuálně víno doručujeme po celé ČR do 1-3 pracovních dnů. V Praze je možné expresní večerní doručení mezi 18-22hod. Osobní vyzvednutí je možné ve skladu Mladoboleslavská 1120, Praha - Kbely ve všední dny mezi 8.00-18.00hod.

Vína k archivaci

ZDARMAZDARMA
Vína k archivaci OceněnáVína CZ
3 554 Kč 2 937,19 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
28.2.2024

Vyzkoušejte balíček plný vín vhodných k archivaci. Jsou skvělá už teď, ale časem rozvinou svůj plný potenciál a pozitivně rozvinou svou vůni i chuť. Užijte si španělské Rioji, Crianzu a parádní francouzská Bordeaux z významných vinařských oblastí jako je Haut Médoc, Saint Émilion nebo Pomerol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jaká vína najdete v balíčku?

Rioja Gran Reserva 2015, Bodegas Escudero


Ochutnejte Rioju Gran Reservu, oceněnou 95 body v soutěži International Wine Challenge! Velké víno, které stojí za hřích - komplexní, strukturované, mnohovrstevnaté, dlouhé. Bohaté ovocně kořenité aroma a tuna potenciálu.

Crianza Viña Magna 2020, Dominio Basconcillos, Ribera del Duero

Objev z rodinného vinařství ceněný mezinárodními kritiky a vítěz našich degustací španělských vín v novém ročníku. Koncentrované a harmonické, s předlouhou dochutí. Ochutnáte opravdu výjimečné víno, vyhrálo v degustaci i mezi mnohem dražšími víny.

BIO Rioja El Pacto de la Sonsierra 2020, El Pacto, Rioja

Komplexní, koncentrované a opravdu velké červené víno, které vás zaujme nejen chutí, ale i specifickou vůní po švestkách a ostružinách. Perfektně vybalancované, harmonické a plné. Tohle víno skutečně stojí za hřích.

Château Lys de Maisonneuve 2020 Montagne-Saint-Émilion, Bordeaux

Zlatými medailemi ověnčené víno z 60 let starých vinic. Komplexní, koncentrované, ale zároveň elegantně šťavnaté, i díky tomu, že vinice jsou na hluboké vápenité půdě. Hned po prvním přičichnutí vás obejme komplexní a koncentrované aroma višní a ostružin, tóny švestek – od náznaků povidel až po připálené švestky na koláči – kořenitosti, tabáku a jemných tónů kůže, patrná je i šťavnatost, která balancuje koncentrované tóny ovoce a kořenitosti.

Enclos de Viaud 2019, Lalande-de-Pomerol, Bordeaux

Oceňované mezinárodními kritiky, příjemně nazrálé, komplexní a strukturované Bordeuax, které vám v plné parádě předvede krásu vín takzvaného „Pravého břehu“ Bordeaux, tedy vín s dominantní složkou odrůdy Merlot. Château má jen 2 hektary vinic, to zaručuje 100% péči majitelů o každý keř.

Clos Bartolomé 2019, Bartolomé Vernet, Priorat DOQ

Velké víno. Ochutnáte komplexní, koncentrované a zároveň velmi noblesní víno plné ovoce a ušlechtilé kořenitosti z prestižního španělského Prioratu. Navíc z až 70 let starých vinic. Každá lahev má své ručně psané pořadové číslo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: