DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000Kč. Aktuálně víno doručujeme po celé ČR do 1-3 pracovních dnů. V Praze je možné expresní večerní doručení mezi 18-22hod. Osobní vyzvednutí je možné ve skladu Mladoboleslavská 1120, Praha - Kbely ve všední dny mezi 8.00-18.00hod.

REFERENCE

 • Firemní vánoční dárky pro partnery: Ogilvy & Mather, Red Media, Century21, Enefis …
 • Firemní zážitkové degustace 
  • O2 Czech Republic – zážitková degustace pro cca 150 zaměstnanců
  • IBM – zážitková degustace pro klíčové zákazníky ze sektoru bankovnictví
  • Degustace a párováním s jídlem pro 400 lidí včetně vlády ČR a prezidenta ČR pro Svaz průmyslu a dopravy ČR
  • KAPRAIN – VIP degustace na firemním večírku


 • Přednášky o párování sýra a vína na hlavním pódiu Prima Fresh Food festivalů v Praze, Plzni, Brně, PardubicíchFresh festival
 • Král sýrů ČR & SR: Párování vína a sýrů, vytváření infografik, článků a degustací pro novináře a bloggery. 

Reference od našich zákazníků:

„Při nákupech na eshopu ocenenavina.cz oceňuji především popis / prezentaci prodávaných vín, která mi jako laikovi velmi pomáhá při výběru vín a také v následné orientaci co a jak vybrat pro jakou příležitost. Výborný je také osobní přístup majitele eshopu, kdy vím, že každé víno, které nabízí ochutnal a doporučuje opravdu jen to nejlepší. Nevím o žádném jiném ehopu na českém trhu kde by se prodávající tak precizně zaobíral sortimentem, který nabízí“

Karel Honsa, Ústí nad Labem, Silencio FX

„Vína od Vládi Vaňka se stala již neodmyslitelnou součástí naší domácnosti. Těším se vždy na nový tematický balíček, který přesně sedí k aktuálnímu ročnímu období. Ještě se mi nestalo, že by nějaké z doporučených vín bylo krokem vedle, naopak vždy pozitivně překvapí a potěší."

Libor Šimon, Praha, symbio digital

„Dvě slova – nezávislost a kompetence. Nezávislost je jasná – ta podmiňuje objektivitu, nejste vázán smlouvami, výhodami, dohodami a já nevím co ještě. Kompetence – píšete to myslím i na Vašich stránkách – normální milovník vína nemá možnost se v současné “přenabídce” orientovat. Podle čeho má vybírat? Podle etikety? No to víme oba, nevede k cíli, spíše ke zklamání. Takže – má-li v Americe každý svého psychologa, má milovník vina míti svého „soukromého“ sommeliera. Takhle to cítím já. Ve všem, co jste mi kdy poslal, jste mě nezklamal. Všechna vína byla výborná, ja jsem dělal pouze “konečný” výběr dle mé chuti."

Tomáš Konárek, Potštejn

„Víno piji ráda a tady si vždy vyberu. Šíře nabídky je pro mě zcela dostačující, webové stránky přehledné a dodání objednaného zboží rychlé. A co oceňuji zejména, je detailní popis nabízených vín.“

Alena Langrová, Praha

„S nabídkou vín a službami f. Oceněná vína.cz  jsem velice spokojen.  Oslovila mě především nabídka zajímavých souborů bílých vín.  Všechna zakoupená vína splnila moje očekávání a z mého pohledu mohu říci, že patří mezi vína, která lze s jistotou označit za oceněná (jak deklaruje nabídka). I moji přátelé, kteří měli možnost vína ochutnat, je „ oceňují“  také jako vynikající. Dále bych chtěl pochválit příjemnou komunikaci, rychlost vyřízení a spolehlivost dodávek.“

Petr Kundrata, Plzeň

„Skvělý výběr vín! Jedno lepší než druhé. Je hrozně pohodlné, když si dá někdo za vás práci a přechutná stovky vín, aby vám z nich vybral pár nejlepších. Neutrácíte zbytečně. Výběr je prakticky ve všech cenových hladinách. Beru to i jako hru, postupně se vzdělávat ochutnáváním dobrých vín, srovnáváním a objevováním chuťové mapy vín.  Dodání bez problémů. Navíc když si zavolám, kdykoliv mi Vláďa poradí skvělé tipy na dárek."

Lukáš Kružberský, Praha, Red Media

„Oceněná vína jsou výbornou zkratkou ke kvalitním vínům ve skvělém poměru cena/výkon. A mohu s jistotou ochutnávat i vína z regionů, kde se neorientuji a sám bych po nich na regále nesáhl. Je dobré vědět, že za vás někdo vybrat to co stojí za to. Oceněná vína je jistota že ochutnám něco zajímavého i když to neznám a “nespálím” se. Za 15 let co si kupuji víno vím, že nejlepší nákup není o tom, že koupíte levněji 1 karton 6 lahví jednoho vina, které vám chutná, ale v tom když koupíte 1 karton 6 různých vin od sommeliera, který ten výběr i cenové vyjednávání zařídil z Vás. A v tom se Oceněná Vína liší od ostatních obchodníků s vínem."

Filip Matějka, Praha

„Zážitkové degustace jsou pro mě něčím, co je v Čechách unikátní. Oceňuji opravdové skloubení degustace s jídlem a zároveň vzděláváním o vině. Vyber vin je naprosto skvělý, sommelier je vášnivý znalec vina a to cele akci dodává najednou atmosféru! Prostě, doporučuji! Já sama chodím pravidelně!"

Lucie Roztočilová, Praha

„Degustace vína pod značkou Oceněná Vína.cz je zážitkem od začátku do konce a to nejen díky vínům samotným, ale i díky velice profesionálnímu přístupu sommeliéra k celé degustaci. Vždy jsem odcházel s výborným zážitkem a s pocitem, že jsem se alespoň na chvíli přenesl do regionů, kde se daná vína urodila. Ten pocit jsem se pak snažil několikrát navodit doma s víny, která jsem si z degustace odnesu. Vláďo díky."

Ondřej Koňák, Praha

Další desítky referencí najdete na heureka.cz zde.