Červené Vánoce: ZASLOUŽÍM SI TO - plná ovocná vína pro vánoční pohodu

2 884 Kč
kvalitní víno červené vánoce zasloužím si to od oceněnávínaCZ 2018
2 884 Kč 2 549 Kč 2 106,61 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Naprosto bez kompromisů. Komplexní a koncentrovaná červená nejvyšší kvality. Vína ověnčená medailemi a uznáním světových kritiků. Od neuvěřitelně nabušeného a plného Bio Primitiva, butikové Ribera del Duero, Malbecu z Argentiny z neuvěřitelných 1900 m.n.m. až po 94 bodový Shiraz ...Tohle musíte ochutant.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kromě příjemných chvil při popíjení vína s přáteli nebo pohodovém rozjímání u krbu či nad otevřenou knihou, vás vína z tohoto balíčku mohou potěšit i v kombinaci s jídlem.

Vína vás potěší nejen i při zobání nakrájených klobásek a dalších uzenin. Nezklamou vás ani se steakem nebo zvěřinou.  Třeba Shiraz je famózní i s čokoládou speciálně napárovanou k vínu

Pokud máte rádi sýry, určitě doporučuji vyzkoušet k Rioje španělský ovčí sýr Manchego, k ostatním červeným vínům se hodí polotvrdé a tvrdé sýry jako třeba parmezán nebo klidně i gran moravia. Potěší vás i vyzrálá gouda, gryer...

Jednoduše si Vánoce pěkně užijte:).

PŘEDSTAVENÍ VÍN Z VÁNOČNÍHO BALÍČKU: 

 Vina Magna 6Meses Roble 2016, Dominio Basconcillos, Ribera del Duero

 92Bodů Peňin Guide. Plné komplexní a komcentované arom zralého ovoce jako třešně, višně a sušené švestky a znatelný podtón zrání na sudu ze 60% francouzkém 40% americkém s vůní ušlechtilého dřeva a vanilky.

BIO Chateau Franc Baudron 2011, Montagne Saint Emillion, Bordeaux

Komplexní, dobře vyvážené víno nabízející intenzivní chuťový zážitek od malého rodinného vinařství v BIO kvalitě.

Rioja Reserva 2008, Bodegas Escudero

Plná pusa chuti, harmonické, čokoládově - ovocné, dlouhé. Znatelné terciální tóny sušené višně, švestky, čokoláda a krabice od doutníků. Ochutnejte víno archivované 10 let.

Malbec 2013 Vallisto, Cafayate, Calchaqui Valley, ARGENTINA

Úžasný Malbec z Argentiny pěstovaný v úchvatné výšce 1900 m.n.m. z maličkého butikového vinařství. Objevil jsme jej mezí více než 200 degustovanými Malbecy z Argentiny. 

BIO Primitivo Boemondo 2014, Duca Carlo Guarini, Salento IGT

Opravdu velké víno s komplexní vůní, chutí a nekonečně dlouhou ovocnou dochutí. Kousací víno s elegantním projevem, u kterého si plně vychutnáte každou kapku. Navíc v BIO kvalitě

Shiraz Bridges 2016, Barossa Valley, Calabria Family Wines

Pecka! Komplexní, plné, koncentrované, nekonečně dlouhé s tóny švestek, čokolády, sladkého dřeva a a vanilky spolu s třešněmi a ostružinami.  Ještě o ždibíček lepší než nine stones Shiraz. Víno bylo oceněno úžasnými 94 body od Jamese Hallidaye.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: