Firemní víno

Nejprodávanější

6 položek celkem

Cena

1991650
11991650
2016 Richland Pinot Grigio, calabria family wines
199 Kč

Ochutnejte medailemi ověnčený Pinot Grigio z Austrálie. Navíc opravdu se skvělým poměrem kvalita a cena. Čeká vás krásné aroma broskví a hrušek.

BIO Merlot 2016, La Marouette ocenenavina cz
209 Kč

Hezký čistý Merlot s ovocným projevem, a zlatou medailí z Millesime Bio. Čeká vás tmavé lesní ovoce především ostružiny, dále vyzrálé švestky a příjemné kořenité tóny, vše...

Chardonnay 2016, La Villette, barrique styl
Poslední láhve
239 Kč

Skvělé Chardonnay na sudu v burgundském stylu, ale za poloviční cenu. Doporučuji vyzkoušet. Máslovost, oříšky, exotické ovoce, citrusy a minerální šťavnatost.

Riesling Hochheimer Königin Victoriaberg 2016, trocken Flick
439 Kč

Opravdu velké víno. Není divu, že si na něm pochutnává i anglická královna. Nebudu zastírat, že toto víno mě opravdu nadchlo svou komplexností a koncentrací.

kvalitní víno Nine stones shiraz barossa a čokoláda na párování s vínem od OCENĚNÁVÍNAcz
559 Kč
499 Kč

Vychutnejte si snoubení bohaté kořenité 75% hořké xc čokolády s bylinami a dřevem a intenzivního, bohatého červeného vína Shiraz z prestižní oblasti Barossa valley.

Antidegustace ocenenavina
ZdarmaZdarma 1 750 Kč
1 650 Kč

Ideální tip na zážitkový dárek pro vás a vaše blízké. Zažijí unikátní degustaci vína v Praze nabitou skvělými víny, jídlem, zábavou a praktickými tipy, které vám pomohou si...

Vánoční darkové sady cut smallChcete partnery a zaměstnance opravdu zaujmout? Rozlučte se s obyčejnými dárky. Darujte vína a zážitky s příběhem. Zkuste to třeba s oblíbeným Ryzlinkem, který s dopřává i anglická královna, kombinací vína a čokolády nebo zážitkovými Antidegustacemi. Zvládneme i medailemi oceněná bio vína do 200Kč. 

RÁD VÁM DOPORUČÍM VÍNA NA MÍRU. Stačí napsat poptávaný počet lahví a cenový strop za láhev na vladimir.vanek@ocenenavina.cz nebo zavolat na 725 749 859. VÍNA PRO PARTNERY DO 500KČ BEZ DPH LZE UPLATNIT JAKO DAŇOVĚ UZNATELNÝ NÁKLAD.
 

Vláďa Vaněk, zakladatel & head sommelier www.ocenenavina.cz