Firemní víno

Nejprodávanější

7 položek celkem

Cena

1891650
11891650
BIO Merlot 2016, La Marouette ocenenavina cz
229 Kč
189 Kč

Hezký čistý Merlot s ovocným projevem, a zlatou medailí z Millesime Bio. Čeká vás tmavé lesní ovoce především ostružiny, dále vyzrálé švestky a příjemné kořenité tóny, vše...

2016 Richland Pinot Grigio, calabria family wines
209 Kč

Ochutnejte medailemi ověnčený Pinot Grigio z Austrálie. Navíc opravdu se skvělým poměrem kvalita a cena. Čeká vás krásné aroma broskví a hrušek.

La Marouette Prestige Merlot
249 Kč
239 Kč

Plné víno odrůdy Merlot. Je krásně ovocné s tóny tmavého lesního ovoce a švestkových povidel s jemnou kořenitostí, která mu dodává na charakteru. Navíc je v Bio kvalitě.

Chardonnay 2017, La Villette, barrique styl
239 Kč

Skvělé Chardonnay na sudu v burgundském stylu, ale za poloviční cenu. Doporučuji vyzkoušet. Máslovost, oříšky, exotické ovoce, citrusy a minerální šťavnatost.

Riesling Hochheimer Königin Victoriaberg 2018, trocken Flick
439 Kč

Opravdu velké víno. Není divu, že si na něm pochutnává i anglická královna. Nebudu zastírat, že toto víno mě opravdu nadchlo svou komplexností a koncentrací.

kvalitní víno Nine stones shiraz barossa a čokoláda na párování s vínem od OCENĚNÁVÍNAcz
559 Kč
499 Kč

Vychutnejte si snoubení bohaté kořenité 75% hořké xc čokolády s bylinami a dřevem a intenzivního, bohatého červeného vína Shiraz z prestižní oblasti Barossa valley.

Antidegustace ocenenavina
ZdarmaZdarma 1 950 Kč
1 650 Kč

Ideální tip na zážitkový dárek pro vaše blízké. Zažijí unikátní degustaci vína v Praze nabitou kvalitními oceněnými víny, jídlem, zábavou a praktickými tipy, které vám pomohou...

Vánoční darkové sady cut smallChcete partnery a zaměstnance opravdu zaujmout? Rozlučte se s obyčejnými dárky. Darujte vína a zážitky s příběhem. Zkuste to třeba s oblíbeným Ryzlinkem, který s dopřává i anglická královna, kombinací vína a čokolády nebo zážitkovými Antidegustacemi. Zvládneme i medailemi oceněná bio vína do 200Kč. 

RÁD VÁM DOPORUČÍM VÍNA NA MÍRU. Stačí napsat poptávaný počet lahví a cenový strop za láhev na vladimir.vanek@ocenenavina.cz nebo zavolat na 725 749 859. VÍNA PRO PARTNERY DO 500KČ BEZ DPH LZE UPLATNIT JAKO DAŇOVĚ UZNATELNÝ NÁKLAD.
 

Vláďa Vaněk, zakladatel & head sommelier www.ocenenavina.cz