Ryzlink rýnský - ochutnejte různé styly moselského Ryzlinku

1 959 Kč 1 619,01 Kč bez DPH
Skladem (8 ks)
Můžeme doručit do:
16.10.2019

Objevte rozmanitost chutí moselských vín. Ochutáte různé styly suchého moselského Ryzlinku. Porovnáte si kvalitní Ryzlink na běžné popíjení s "premier cru" Ryzlinkem z 80°skloněných svahů a komplexním Ryzlinkem Spätlese. Čekají na vás i 2 vína oceňovaného vinaře ze Schloss Saarstein, člena prestižního sružení VDP -  nejlepších vinařů Německa. Není divu, že vinařství patří už 100 let k nejlepším vinařstvím oblasti kolem řeky Mosel-Saar-Ruwer.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NA JAKÁ VÍNA SE MŮŽETE TĚŠIT VDEGUSTAČNÍ SADĚ MOSELSKÝCH RYZLINKŮ? 

Riesling trocken 1liter 2018, Weingut Lotz

Velmi dobrý výkon malého rodinného vinařství.  Na nose nás láká šťavnatou citrusovou vůní limetky a citronu společně s tóny žlutých jablíček a vůně květů lípy.

Riesling Rosenhof trocken 2018, Weingut Stefan Fritzen

Skvěle nazrálý a připravený vás nadchnout. Bratr bestseller mezi našimi Ryzlinky z vinařství Fritzen. Skvělý poměr cena/ výkon, ochutnáte minerální koncentrovaný polosuchý Ryzlink z Mosely. 

Riesling Schiferstein trocken 2018, Weingut Lotz

U tohoto vína už je po prvním přičichnutí patrné, že jsme narazili na vyšší řadu. Vaše čichové buňky obejme koncentrované a komplexní aroma sušených meruněk, pomerančové kůry, medovosti, šťavnatých citrusů a náznaku minerality.

Riesling Honigberg Spätlese 2017, Weingut Stefan Fritzen

Aroma je koncentrovaná a komplexní. Ucítíte sušené až kandované meruňky. které se střídají s náznaky voskovosti, minerality respektive vůně vlhkých kamenů a citrusové kůry a bílých květů.

Riesling trocken 2018, Schloss Saarstein, Mosel-Saar-Ruwer, VDP

Velmi hezky udělaný Ryzlink z oblasti Mosel-Saar-Ruwer, který vás zaručeně okouzlí skvěle vyladněnou harmonií jak ve vůni, tak v chuti. Není divu, že vinařství patří už 100 let k nejlepším vinařstvím oblasti kolem řeky Saar. Vůně je intenzivní, příjemně ovocná a harmonická, těšte se na vyzrálé meruňky, nektarinky, bílé květy a dokonce tóny dozrývajících hrušek a květinovéhio nektaru, na nose je patrná rovněž mineralita a šťavnatý charakter citrusů.

Riesling "Grauschiefer" 2018, Schloss Saarstein, Mosel-Saar-Ruwer VDP

Velké vín z Mosely, které vám nabídne vše, po čem v této oblasti Německa toužíte - meruňky, svěží kyseliku a parádní mineralitu. Vše v kombinaci s dobrou strukturou a dlouhou dochutí. Není divu, že vinařství patří už 100 let k nejlepším vinařstvím oblasti kolem řeky Saar.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: