Užijte si moselský Ryzlink - ochutnejte různé styly Ryzlinku z Mosely

ZdarmaZdarma 1 854 Kč
kvalitní víno Moselský Ryzlink rýnský, Riesling od oceněnávínaCZ
1 854 Kč 1 674 Kč 1 383,47 Kč bez DPH
Skladem (> 24 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2019

Objevte rozmanitost chutí moselských vín. Ochutnejte různé styly moselského Ryzlinku, jak v suché tak polosuché a polosladké variantě. Porovnáte si suchý Ryzlink na běžné popíjení, srovnáte jej s "premier cru" Ryzlinkem z 80°skloněných svahů a ochutnáte i Ryzlink Spätlese. Srovnáte si  je s polosuchým vínem Classic a polosladkým Ryzlinkem, který je krásně vyvážen minerální šťavnatostí a je skvěle pitelný. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

NA JAKÁ VÍNA SE MŮŽETE TĚŠIT? 

Riesling trocken 1liter 2017, Weingut Lotz

Velmi dobrý výkon malého rodinného vinařství.  Na nose nás láká šťavnatou citrusovou vůní limetky a citronu společně s tóny žlutých jablíček a vůně květů lípy.

Riesling Rosenhof trocken 2018, Weingut Stefan Fritzen

Skvěle nazrálý a připravený vás nadchnout. Bratr bestseller mezi našimi Ryzlinky z vinařství Fritzen. Skvělý poměr cena/ výkon, ochutnáte minerální koncentrovaný polosuchý Ryzlink z Mosely. 

Riesling Schiferstein trocken 2016, Weingut Lotz

U tohoto vína už je po prvním přičichnutí patrné, že jsme narazili na vyšší řadu. Vaše čichové buňky obejme koncentrované a komplexní aroma sušených meruněk, pomerančové kůry, medovosti, šťavnatých citrusů a náznaku minerality.

Riesling Honigberg Spätlese 2017, Weingut Stefan Fritzen

Aroma je koncentrovaná a komplexní. Ucítíte sušené až kandované meruňky. které se střídají s náznaky voskovosti, minerality respektive vůně vlhkých kamenů a citrusové kůry a bílých květů.

Riesling Rosenhof Classic 2017, Weingut Stefan Fritzen, polosuchý

Skvěle nazrálý a připravený vás nadchnout. Bratr bestseller mezi našimi Ryzlinky z vinařství Fritzen. Skvělý poměr cena/ výkon, ochutnáte minerální koncentrovaný polosuchý Ryzlink z Mosely. 

Riesling feinherb 1liter 2017, Weingut Lotz, polosladké

Velmi příjemné polosuchý Ryzlink s citrusově medovými tóny a náznaky sušených meruněk z malého rodinného vinařství.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: