NOVINKY BÍLÁ VÍNA

kvalitní bílá vína novinky od OceněnávínaCZ

Co takhle vyzkoušet nejlepší Sauvignon roku 2018 podle časopisu Decanter? To zní zajímavě ne? Nebo ochutnejte krásně nazrálý Ryzlink ročníku 2016, který se mi podařilo získat od vašeho oblíbeného vinařství Fritzen.

Jako obvykle vína prošla 4 fázovým výběrovým procesem. Vybíral jsem je srovnáním s desítkami dalších vín ze stejných oblastí. 

Vláďa Vaněk, zakladatel & head sommelier www.ocenenavina.cz

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • Skladem 20 ks

  Skvěle nazrálý a připravený vás nadchnout. Bratr bestseller mezi našimi Ryzlinky z vinařství Fritzen. Skvělý poměr cena/ výkon, ochutnáte minerální koncentrovaný polosuchý Ryzlink z Mosely. 

  319 Kč
  269 Kč
     
 • Vyprodáno

  Chcete ochutnat nejlepší Sauvignon roku 2018 podle časopisu Decanter? Je ověnčený zlatými medailemi a rozhodně stojí za hřích. Ve vůni se střídá komplexní aromatika tónů exotického ovoce spolu s vůní černého bezu a typickými bylinkovo-travnatými tóny čerstvě posečené trávy. 

  439 Kč
  349 Kč
 • Novinky oceněnávína CZ Doprava zdarma
  Momentálně nedostupné

  Je libo nejlepší Sauvignon roku dle časopisu Decanter?  Skvělý Ryzlink z Mosely? Červené z 2600 m n.m. nebo extrémě povedené Primitivo Reservam či nabušený Malbec? Tak v tom případě je toto balíček pro vás,

  2 994 Kč
  2 540 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Veškeré informace o cookies najdete zde.