Sauvignon Blanc - poznejte vliv polohy a stylu

ZdarmaZdarma
Sauvignon Blanc poznejte vliv polohy a stylu 2 (1)
1 799 Kč 1 486,78 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
1.4.2020

Poznejte rozmanitost odrůdy Sauvignon blanc. Ochutnáte nový ročník nejlepšího Sauvignon Blanc roku 2018 dle časopisu Decanter, vína z Bordeaux, Loiry a Nového Zélandu. Srovnáte si 4 styly vína a po přechutnání balíčku budete mít jasnou představu jaký styl Sauvignonu vám nejvíce vyhovuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

JAKÁ VÍNA NAJDETE V BALÍČKU?

Sauvignon Blanc 2018, Domaine Francois Cartier, Touraine, Loira

Většinou sbírá zalé a stříbrné medaile o soutěžích v Francii - precizně odvedená práce malého vinaře v oblasti Loiry. Líbí se mi především šťavnatost, která doslova vybízí k dalšímu napití.

BIO Sauvignon Blanc 2018, Domaine de l´Aumonier, Touraine, Loira

Hezké odrůdově typické minerální a s velmi příjemnou dochutí, ucítíte tóny angreštu, květů černého bezu, šťavnatost citrusů a jemné bylinkové tóny. Navíc BIO kvalita z malého rodinného vinařství.

BIO Sauvignon Blanc 2017, Domaine de l´Aumonier, Touraine, Loira

Hezké odrůdově typické minerální a s velmi příjemnou dochutí, ucítíte tóny angreštu, květů černého bezu, šťavnatost citrusů a jemné bylinkové tóny. Navíc BIO kvalita z malého rodinného vinařství.

Sauvignon Blanc 2016, Dashwood , Nový Zéland

Špičkový novozélandský Sauvignon blanc, velmi typické a skvěle harmonické víno s nekonečně dlouhou ovocnou dochutí. 

Sauvignon blanc 2017, Vavasour, Marlborough, Nový Zéland

Chcete ochutnat nejlepší Sauvignon roku 2018 podle časopisu Decanter? Je ověnčený zlatými medailemi a rozhodně stojí za hřích. Ve vůni se střídá komplexní aromatika tónů exotického ovoce spolu s vůní černého bezu a typickými bylinkovo-travnatými tóny čerstvě posečené trávy. 

Chateau Pontey Lamartine BLANC 2017, Graves

 Na nose komplexní vůně bílých květin, květiového nektaru hluchavek, medovosti, patrné jsou i jemné bortrytické tóny a víno je obohaceno o kořenitost a tóny vanilky pocházející z ušlechtilého dřeva francouzského sudu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: