Výprodej červená vína - Poslední láhve

Nejprodávanější

Moreno TB campules new
149 Kč
Původně: 149 Kč
139 Kč
Detail
Crianza 2015, Hacienda Lopez de Haro, RIOJA
 
199 Kč
Detail
Malbec Conquista argentina
259 Kč
Původně: 259 Kč
239 Kč
Detail
4 položek celkem

Cena

139239
1139239

Vinařská oblast

Položek k zobrazení: 4
Moreno TB campules new
149 Kč
139 Kč

Skvělá hodnota z jihu Španělska, toto víno vás bude těšit dlouho a nezklame ani při oslavách, grilovačkách nebo jen tak večer po práci. Čeká vás ovocené aroma s tóny tmavého...

Crianza 2015, Hacienda Lopez de Haro, RIOJA
199 Kč

Toto víno přestavuje velmi solidní poměr cena/výkon z Regionu Rioja. Skvělá k jídlu a potěší jako výborná volba červeného na večerní popíjení s přáteli nebo na grilování.

BIO Cabernet Sauvignon 2016, La Marouette ocenenavina cz
209 Kč

Těšte se na plné červené víno ve kterém se střída aroma černého rybízu, pečených švestek na koláči s lehkou kořenitostí a šťavnatými višněmi.

Malbec Conquista argentina
259 Kč
239 Kč

Vyzkoušejte plný Malbec z Argentiny plný ovoce a lehké kořenitosti. Navíc se skvělým poměrem cena/výkon pro vaše příjemné večery. Skvělý k masu a neocenitelný při grilování.

foto UPM8.cz    (1)

Letos jsem vybral rekorní počet novinek a jelikož už se ve skladu není kam hnout, rozhodl jsme se udělat lehkou předprázdninovou čistku. Potěší vás tak doslova za hubičku vína, která se hodí k letnímu odpočinku po práci na chatě nebo u grilu...

Dále zde najdete výběr vín, u kterých máme už jen pár posledních láhví a máte tak šanci ulovit poslední vína daného ročníku ještě než úplně zmizí z naší nabídky.

Doporučuji vám prozkoumat i výprodej bílých vín.

Vláďa Vaněk, zakladatel & head sommelier www.ocenenavina.cz