Primitivo a spol. - poznejte ovocnou plnost jihu Itálie

ZdarmaZdarma 2 064 Kč
Primitivo a spol užijte si ovocnost jihu Itálie (1)
2 064 Kč 1 999 Kč 1 652,07 Kč bez DPH
Skladem (8 ks)
Můžeme doručit do:
14.4.2020

Máte rádi plná ovocná vína? Tak to rozhodně musíte vyzkoušet vína odrůdy Primitivo. Užijete si tak kvalitní vína plná ovoce, ale ochutnáte i různé styly a úrovně kvality této oblíbené odrůdy z jihu Itálie. Navíc objevíte neméně zajímavou odrůdu Negroamaro a Nero di Troia.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochutnáte 6 vín z různých oblastí Puglie v různém stylu a úrovni kvality: od BIO vín, vína z nerezu, či dubových sudů, základní Primitivo i totálně našláplou Reservu, na kterou budete potřebovat doslova příbor:). Navíc vás čeká neméně zajímaví odrůda Negroamaro a Nero di Troia - obě rozhodně stojí za ochutunání. 

BIO Nero di Troia 2018, Puglia IGT, Caiaffa

Čistě odrůdově udělané víno, které je hezky vyladěné a nabídne příjemný ovocně šťavnatý projev vyzrálých višní, tmavého lesního ovoce, sušených švestek. Najdete zde i odrůdově typickou stopu fialek. Jednoduše příjemné víno na běžné popíjení, parádní bude i jako doplněk k jídlu. Navíc v BIO kvalitě.

BIO PRIMITIVO 2018, CAIAFFA, PUGLIA IGT

Suprově udělané víno, které nadchne jak svou ovocnou plností tak hlavně neopakovatelnou šťavnatostí, možná to není úplně nejtypičtější Primitivo, ale podle obliby v degustacích potvrdilo to, že je to parádně udělané víno navíc v BIO kvalitě. Navíc si jej budete moci srovnat ve 2 ročnících.

BIO Negroamaro Piutri 2016, Duca Carlo Guarini, Salento IGT

Máte rádi Primitivo a chcete si rozšířit obzory? Zkuste toto víno odrůdy Negroamaro z vinice, která je jen 200 metrů od Jaderského moře. Opět ochutnáte komplexní a sofistikové víno jako jste zvyklí u našeho nejprodávenějšího Primitiva od stejného vinaře - Duca Carlo Guarini. Čeká vás ovocně kořenitý charekter vyzrálých třešní, ostružin s sladkou kořenitostí s vůní vanilky a lehkými tóny balzamika. Navíc v BIO kvalitě 

BIO PRIMITIVO VIGNE VECCHIE 2016, DUCA CARLO GUARINI, SALENTO IGT

Těšte se na komplexní a sofistikové aroma nádherně vyzrálé ovocnosti a exotického koření, která se prolínají v tomto skvěle udělaném Primitivu. Navíc v BIO kvalitě

BIO PRIMITIVO PISCINA DELLE MONACHE 2017, CANTINA TRE PINI, DOC GIOIA DEL COLLE

Komplexní "kousací" Primitivo, udělané ve velkém stylu. Skvěle strukturované víno. Navíc z malého bio vinařství se 100% zaměřením na kvalitu.

BIO PRIMITIVO BOEMONDO 2016, DUCA CARLO GUARINI, SALENTO IGT

Opravdu velké víno s komplexní vůní, chutí a nekonečně dlouhou ovocnou dochutí. Kousací víno s elegantním projevem, u kterého si plně vychutnáte každou kapku. Navíc v BIO kvalitě

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: