Primitivo a spol. - poznejte ovocnou plnost jihu Itálie

ZdarmaZdarma 2 144 Kč
Primitivo a spol užijte si ovocnost jihu Itálie 06 2020 (1)
2 144 Kč 1 999 Kč 1 652,07 Kč bez DPH 333,17 Kč / 1 ks
Skladem (54 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2020

Máte rádi plná ovocná vína? Tak to rozhodně musíte vyzkoušet vína odrůdy Primitivo. Užijete si tak kvalitní vína plná ovoce, ale ochutnáte i různé styly a úrovně kvality této oblíbené odrůdy z jihu Itálie. Navíc objevíte neméně zajímavou odrůdu Negroamaro a Nero di Troia.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochutnáte 6 vín z různých oblastí Puglie v různém stylu a úrovni kvality: od BIO vín, vína z nerezu, či dubových sudů, základní Primitivo i totálně našláplou Reservu, na kterou budete potřebovat doslova příbor:). Navíc vás čeká neméně zajímaví odrůda Negroamaro a Nero di Troia - obě rozhodně stojí za ochutunání. 

BIO PRIMITIVO 2018, CAIAFFA, PUGLIA IGT

Suprově udělané víno, které nadchne jak svou ovocnou plností tak hlavně neopakovatelnou šťavnatostí, možná to není úplně nejtypičtější Primitivo, ale podle obliby v degustacích potvrdilo to, že je to parádně udělané víno navíc v BIO kvalitě. Navíc si jej budete moci srovnat ve 2 ročnících.

BIO Negroamaro Piutri 2016, Duca Carlo Guarini, Salento IGT

Máte rádi Primitivo a chcete si rozšířit obzory? Zkuste toto víno odrůdy Negroamaro z vinice, která je jen 200 metrů od Jaderského moře. Opět ochutnáte komplexní a sofistikové víno jako jste zvyklí u našeho nejprodávenějšího Primitiva od stejného vinaře - Duca Carlo Guarini. Čeká vás ovocně kořenitý charekter vyzrálých třešní, ostružin s sladkou kořenitostí s vůní vanilky a lehkými tóny balzamika. Navíc v BIO kvalitě 

BIO Nero di Troia Vibrans 2018, Caiaffa, Puglia IGT

Hledáte další inspiraci z Puglie? Ochutnejte odrůdu Nero di Troia. Plné víno jižního charakteru, s chuťovým profilem perfektním nejen pro milovníky višní v čokoládě. Rozhodně stojí za hřích navíc v BIO kvalitě.

BIO PRIMITIVO VIGNE VECCHIE 2016, DUCA CARLO GUARINI, SALENTO IGT

Těšte se na komplexní a sofistikové aroma nádherně vyzrálé ovocnosti a exotického koření, která se prolínají v tomto skvěle udělaném Primitivu. Navíc v BIO kvalitě

BIO PRIMITIVO PISCINA DELLE MONACHE 2017, CANTINA TRE PINI, DOC GIOIA DEL COLLE

Komplexní "kousací" Primitivo, udělané ve velkém stylu. Skvěle strukturované víno. Navíc z malého bio vinařství se 100% zaměřením na kvalitu.

BIO PRIMITIVO BOEMONDO 2016, DUCA CARLO GUARINI, SALENTO IGT

Opravdu velké víno s komplexní vůní, chutí a nekonečně dlouhou ovocnou dochutí. Kousací víno s elegantním projevem, u kterého si plně vychutnáte každou kapku. Navíc v BIO kvalitě

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: