Cesta po Německu s královským Ryzlinkem

2 024 Kč
kvalitní víno Cesta po Německu s královským Ryzlinkem rýnským od oceněnávínaCZ
2 024 Kč 1 829 Kč 1 511,57 Kč bez DPH
Skladem (24 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2019

Nejlepší Ryzlinky světa pocházejí podle mého názoru z Neměcka. Čeká vás famózní Riesling, který si užívá anglická královna. Dále si vyzkoušíte biovíno, srovnáte si základní Ryzlink z Mosely a jeho varinatu Spätlese a ještě vás nadchne nabušený Riesling z Mosely.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Užijete si bílé Ryzlinky z Neměcka od biovína, srovnáte si základního Ryzlinku z Mosely a jeho varinatu Spätlese a čeká vás i famózní Riesling, který si užívá anglická královna. Je skvělý už teď, ale je perfektní i k archivaci 10-15let - ideální dárek na svatbu,výročí...

BIO Riesling "Steine" Kabinet trocken 2015, Weingut Schönhals

Velmi příjemný a šťavnatý německý Riesling v Bio kvalitě s minerální lehkostí a svěžím charakterem citrusů, zelených jablek a čerstvých meruněk.

Riesling trocken 1liter 2017, Weingut Lotz, Mosel

Velmi dobrý výkon malého rodinného vinařství. Na nose nás láká šťavnatou citrusovou vůní limetky a citronu společně s tóny žlutých jablíček a vůně květů lípy.

Riesling trocken 2018, Weingut Stefan Fritzen, Mosel

Za mě naprosto skvělý poměr cena/ výkon, ochutnáte minerální koncentrovaný suchý Ryzlink z Mosely od malinkého rodinného vinařství doslova za hubičku.

Riesling Honigberg Spätlese 2017, Weingut Stefan Fritzen, Mosel

Aroma je koncentrovaná a komplexní. Ucítíte sušené až kandované meruňky. které se střídají s náznaky voskovosti, minerality respektive vůně vlhkých kamenů a citrusové kůry a bílých květů.

Riesling Schiferstein trocken 2015, Weingut Lotz, Mosel

U tohoto vína už je po prvním přičichnutí patrné, že jsme narazili na vyšší řadu. Vaše čichové buňky obejme koncentrované a komplexní aroma sušených meruněk, pomerančové kůry, medovosti, šťavnatých citrusů a náznaku minerality.

Riesling Hochheimer Königin Victoriaberg 2017, trocken Flick

Opravdu velké víno. Není divu, že si na něm pochutnává i anglická královna. Nebudu zastírat, že toto víno mě opravdu nadchlo svou komplexností a koncentrací.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: