Německá vína - objevte německé Ryzlinky s královským zážitkem

ZdarmaZdarma
Ryzlink rýnský německá oceněná vína
1 999 Kč 1 652,07 Kč bez DPH 333,17 Kč / 1 ks
Skladem (48 ks)
Můžeme doručit do:
3.11.2020

Nejlepší Ryzlinky světa pocházejí z Německa. Ochutnejte jejich rozmanitost. Čeká vás famózní Riesling, který si užívá i anglická královna. Dále si vyzkoušíte křupavě minerální biovíno, srovnáte si Ryzlinky z Mosely a jistě vás nadchne i nabušený Riesling z jednoho top 10 vinařství Německa - Battenfeldspanier.

Detailní informace

Detailní popis produktu

JAKÁ VÍNA NAJDETE V DEGUSTAČNÍ SADĚ OCENĚNÝCH RYZLINKŮ Z NĚMECKA ? 

Riesling trocken 2018, Weingut Stefan Fritzen, Mosel

Náš bestseller mezi Ryzlinky. Za mě naprosto skvělý poměr cena/ výkon, ochutnáte minerální koncentrovaný suchý Ryzlink z Mosely od malinkého rodinného vinařství.  

Riesling Schiferstein trocken 2018, Weingut Lotz, Mosel

U tohoto vína už je po prvním přičichnutí patrné, že jsme narazili na vyšší řadu. Vaše čichové buňky obejme koncentrované a komplexní aroma sušených meruněk, pomerančové kůry, medovosti, šťavnatých citrusů a náznaku minerality.

BIO Riesling trocken 2018, BattenfeldSpanier, Rheinhessen, VDP

Parádní víno komplexní, koncentrované s minerálně ovocným charakterem. Jestli je toto jejich "základ", není divu že jejich top Ryzlinky patří k nejlepším Ryzlinkům světa. Mimochodem víno dostalo 92bodů od Jamese Sucklinga. Čekejte ntenzivní aromtický projev od květů hluchavek, čerstvý šťavnatý ananas až po tóny zralých meruněk a svěží charakter citrusů s minerálními podtóny.

BIO Riesling Oppenheimer Sackträger 2017, Carl Koch, Rheinhessen

Pekně vyvedený minerální styl Ryzlinku, který vám dokonale ilustruje jak může vonět a chutnat opravdu kamenitý Ryzlink. Na nose ucítíte citrusově minerální, kamenitou vůni, ve které se objeví i tóny nazrálých meruněk. Navíc je víno z malého biovinařství.

Riesling trocken 2018, Schloss Saarstein, Mosel-Saar-Ruwer, VDP

Velmi hezky udělaný Ryzlink z oblasti Mosel-Saar-Ruwer, který vás zaručeně okouzlí skvěle vyladněnou harmonií jak ve vůni, tak v chuti. Není divu, že vinařství patří už 100 let k nejlepším vinařstvím oblasti kolem řeky Saar. Vůně je intenzivní, příjemně ovocná a harmonická, těšte se na vyzrálé meruňky, nektarinky, bílé květy a dokonce tóny dozrývajících hrušek a květinovéhio nektaru, na nose je patrná rovněž mineralita a šťavnatý charakter citrusů.

Riesling Hochheimer Königin Victoriaberg 2019, trocken Flick, VDP

Opravdu velké víno. Není divu, že si na něm pochutnává i anglická královna. Nebudu zastírat, že toto víno mě opravdu nadchlo svou komplexností a koncentrací.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: