Můj osobní BEST OF - ČERVENÁ VÍNA

ZdarmaZdarma 2 694 Kč
Můj osobní BEST OF ČERVENÁ 05 2020 (1)
2 694 Kč 2 649 Kč 2 189,26 Kč bez DPH 441,50 Kč / 1 ks
Skladem (46 ks)
Můžeme doručit do:
3.11.2020

Tak tento balíček si opravdu užijete. Poskládal jsem do něj má nejoblíbenější vína, kterými se odměňuji a vychutnávám si s nimi plnými doušky skvělé práce malých rodinných vinařů. Mimochodem pokud tento balíček darujete i náročnému vinaři garantuji vám, že jej vína nadchnou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

JAKÁ VÍNA NAJDETE V BALÍČKU? 

BIO Primitivo Vigne Vecchie 2017, Duca Carlo Guarini, Salento IGT

Těšte se na komplexní a sofistikové aroma nádherně vyzrálé ovocnosti a exotického koření, která se prolínají v tomto skvěle udělaném Primitivu. Navíc v BIO kvalitě

BIO Primitivo Boemondo 2015, Duca Carlo Guarini, Salento IGT

Opravdu velké víno s komplexní vůní, chutí a nekonečně dlouhou ovocnou dochutí. Kousací víno s elegantním projevem, u kterého si plně vychutnáte každou kapku. Navíc v BIO kvalitě

BIO Crianza Noralba 2017, Bodegas Castillo de Mendoza, Rioja, Španělsko

Velké víno z Riojy. Tato Crinaza by bez problémů strčila do kapsy i kdejakou Reservu, navíc se bude archivací ještě pozitivně vyvíjet. Velmi komplexní a sofistikované víno s parádní strukturou, které garantuje skvělý zážitek.  

Rioja Reserva 2010, Bodegas Escudero, Španělsko

Plná pusa chuti, harmonické, čokoládově - ovocné, dlouhé. Znatelné terciální tóny sušené višně, švestky, čokoláda a krabice od doutníků. Ochutnejte víno archivované 9 let. 

Malbec 2015 Vallisto, Cafayate, Calchaqui Valley, Argentina

Úžasný Malbec z Argentiny pěstovaný v úchvatné výšce 2000 m.n.m. z maličkého butikového vinařství. Objevil jsme jej mezí více než 200 degustovanými Malbecy z Argentiny.

Clos Bartolomé 2017, Bartolomé Vernet, Priorat DOQ

Velké víno. Ochutnáte komplexní, koncentrované a zároveň velmi noblesní víno plné ovoce a ušlechtilé kořenitosti z prestižního španělského Prioratu. Navíc z až 70 let starých vinic. Každá láhev má své ručně psané pořadové číslo. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: