PÁROVÁNÍ ŽEN S VÍNEM. PŘEKVAPÍ VÁS?

Je to odvážné? Uvidíme:). Přicházím se 7 tipy jak zaručeně potěšit 7 typů žen na Valentýna. Neslavíte ho? Tak potěšte svou drahou polovičku jen tak, třeba právě dnes.

iStock_000047008426_Double

Pokusil jsem se informačním honem na internetu poskládat 7 typů žen. Ano, žádná škatulka není schopna zahrnout unikátnost a rafinovanost žen. Přiznávám, dopustil jsme se trestuhodného zjednodušení. Nicméně na jeho základě jsem dle charakteristiky 7 typů žen napároval vína, která nejlépe doplní jejich rafinovanou osobnost.

Sebevědomá a ví to

Je sebevědomá, krásná, chytrá a když vejde do místnosti každý se za ní otáčí. Jedná se o okouzlující typ ženy, která ví o svých přednostech. Proto je třeba oslnit ji na úrovni – tady jednoznačně doporučuji toto noblesní ročníkové Champagne

AdobeStock_107145604

 

Miluje umění a trendy

Je stylová a excentrická, ví kde jsou ty nejlepší bary, výstavy a kde zrovna koncertuje ta nejvíce trendy kapela. Kultura a umění je její druhý domov. Víte co je in ve víně? Ryzlink! Zkuste suchý Ryzlink z Mosely s moderním designem

AdobeStock_63250431

 

Její DNA = Příroda, Jóga a rostlinky na talíři

Žít a dýchat v souladu s přírodou, najít vnitřní harmonii a žít bohatým vnitřním životem patří mezi hlavní hodnoty této ženy. Někdy možná trochu naivní a éterická, vždy však citlivá a jemná. Určitě ji potěší přírodní BIO víno – lahodný alsaský BIO Pinot Blanc z malého rodinného vinařství.

AdobeStock_79554867

 

Normální holka

Co a kdo je normální? Definice normálnosti neexistuje, ale část žen to o sobě tvrdí… Většinou se jedná o sympatické a milé ženy které jsou spíše introvertní a plaché, snaží se nijak výrazně nevyčnívat. A přestože asi nejsou zásadní hybatelky společnosti, bez nich by nám bylo rozhodně smutno. Doporučuji sáhnout po jistotě, třeba v krásně harmonickém Chardonnay z Francie.

AdobeStock_61613561

 

Alfa žena

Je aktivní, silná a cílevědomá. Studovala 2 vysoké školy, přitom rozjela a svou firmu nebo korporátní kariéru. Nebojí se říct svůj názor a ví za čím jde a proč. I velmi zaneprázdněná žena nicméně ocení společnou relaxaci se sklenkou kvalitního vína. Radost jí udělá skvěle vyzrálé červené Bordeaux. Dojem uděláte i komplexním vínem z butikového vinařství sbírající ocenění z celého světa.

AdobeStock_61546342

 

Ženská a citlivá

Je velmi emotivní, citlivá, komunikativní a verbálně zdatná. Ve svém repertoáru jako by měla nějakou esenci ženství, je velmi smyslná, ženská a svůdná. Doslova tetelit se bude nad smyslným polosuchým Rosé de Anjou z Francie.

AdobeStock_178401027

 

Miluje teplo rodinného krbu

Jejím centrem vesmíru je rodina a vše kolem ní. Klidně se přetrhne, aby a se o všechny postarala, odvezla do školky, školy, nachytala večeři a nejrůznějšími způsoby zútulnila domácnost. Občas ale zapomene myslet na sebe. Dopřejte jí proto chvilku odpočinku a otevřete si spolu nádherný moravský Vlašák z rodinného vinařství Šoman v Dolních Dunajovicích.

AdobeStock_116073219

Cílem článku nebylo klasifikovat ženy, ale udělat jim radost. Každopádně typologie mužů jsem na internetu moc nenašel.  Tak se třeba na tuto hozenou rukavici ozve nejen kolegyně Zuzka.  Nebojte se ani vy poslat vaše návrhy na škatulky pro chlapy na můj mail vladimir.vanek@ocenenavina.cz. Budu se těšit. Tu nejlepší pánskou typologii zveřejníme.

Každopádně si užijte Valentýna nebo jakýkoli jiný romantický moment se svými drahými polovičkami, třeba i ve společnosti vybraných vín z www.ocenenavina.cz.

Vláďa Vaněk

Zakladatel & head sommelier www.ocenenavina.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Veškeré informace o cookies najdete zde.