Víno doručujeme aktuálně po celé ČR do 1-2 pracovních dnů. Vyzvednutí objednávky je možné i ve skladu v Horních Počernicích ve všední dny mezi 8.00-18.30hod.

PÁROVÁNÍ ŽEN S VÍNEM? PŘEKVAPÍ VÁS NAŠE TIPY?

Je to odvážné? Uvidíme:). Přicházím se 7 tipy jak zaručeně potěšit 7 typů žen výběrem správné láhve vína. Překvapte svou drahou polovičku nápaditým výběrem kvalitního vína jako dárek nebo jen tak, třeba právě dnes.

Párování vína s ženami (1)

Pokusil jsem se informačním honem na internetu poskládat 7 typů žen. Ano, žádná škatulka není schopna zahrnout unikátnost a rafinovanost žen. Přiznávám, dopustil jsme se trestuhodného zjednodušení. Nicméně na jeho základě jsem dle charakteristiky 7 typů žen napároval vína, která nejlépe doplní jejich rafinovanou osobnost.

 

Sebevědomá a ví to

Je sebevědomá, krásná, chytrá a když vejde do místnosti, každý se za ní otáčí. Jedná se o okouzlující typ ženy, která ví o svých přednostech. Proto je třeba oslnit ji na úrovni – tady jednoznačně doporučuji toto noblesní víno v Champagne stylu

párování vína s ženami - sebevědomá

 

Miluje umění a trendy

Je stylová a excentrická, ví, kde jsou ty nejlepší bary, výstavy a kde zrovna koncertuje ta nejvíce trendy kapela. Kultura a umění je její druhý domov. Víte, co je in ve víně? Ryzlink! Zkuste suchý Ryzlink z Mosely s moderním designem

Párování žen s vínem - miluje trendy

 

Její DNA = Příroda, Jóga a rostlinky na talíři

Žít a dýchat v souladu s přírodou, najít vnitřní harmonii a žít bohatým vnitřním životem patří mezi hlavní hodnoty této ženy. Někdy možná trochu naivní a éterická, vždy však citlivá a jemná. Určitě ji potěší přírodní BIO víno – třeba lahodný alsaský BIO Pinot Blanc z malého rodinného vinařství.

Párování žen s vínem - Přírodní

 

Normální holka

Co a kdo je normální? Definice normálnosti neexistuje, ale část žen to o sobě tvrdí… Většinou se jedná o sympatické a milé ženy, které jsou spíše introvertní a plaché, snaží se nijak výrazně nevyčnívat. A přestože asi nejsou zásadní hybatelky společnosti, bez nich by nám bylo rozhodně smutno. Doporučuji sáhnout po jistotě, třeba v krásně harmonickém Chardonnay z Francie.

Párování žen s vínem - normální holka

 

Alfa žena

Je aktivní, silná a cílevědomá. Studovala 2 vysoké školy, přitom rozjela svou firmu nebo korporátní kariéru. Nebojí se říct svůj názor a ví, za čím jde a proč. I velmi zaneprázdněná žena nicméně ocení společnou relaxaci se sklenkou kvalitního vína. Radost jí udělá skvěle vyzrálé červené Bordeaux. Dojem uděláte i komplexním vínem z butikového vinařství sbírající ocenění z celého světa.

Párování žen s vínem - alfa žena

 

Ženská a citlivá

Je velmi emotivní, citlivá, komunikativní a verbálně zdatná. Ve svém repertoáru jako by měla nějakou esenci ženství, je velmi smyslná, ženská a svůdná. Doslova tetelit se bude nad smyslným polosuchým Proseccem.

Párování žen s vínem - smyslná

 

Miluje teplo rodinného krbu

Jejím centrem vesmíru je rodina a vše kolem ní. Klidně se přetrhne, aby se o všechny postarala, odvezla do školky, školy, nachytala večeři a nejrůznějšími způsoby zútulnila domácnost. Občas ale zapomene myslet na sebe. Dopřejte jí proto chvilku odpočinku a otevřete si spolu nádherné červené Primitivo plné ovoce a sluníčka jihu Itálie.

Párování žen s vínem - rodinný typ

Cílem článku nebylo klasifikovat ženy, ale udělat jim radost. Každopádně typologie mužů jsem na internetu moc nenašel. Tak se třeba na tuto hozenou rukavici ozve někdo z vás. Nebojte se poslat svoje návrhy na škatulky pro chlapy na můj mail vladimir.vanek@ocenenavina.cz. Budu se těšit. Tu nejlepší pánskou typologii zveřejníme.

Každopádně si užijte jakýkoli romantický moment se svými drahými polovičkami, třeba i ve společnosti vybraných vín z www.ocenenavina.cz.

 

Podpis Vladimír Vaněk OceněnáVína_CZ

Vláďa Vaněk, head sommelier & zakladatel OceněnáVína.cz

 

Mohlo by vás také zajímat

TIPY JAK POZNAT KVALITNÍ VÍNO

TOP 5 ROMANTICKÝCH VÍN & VÍNO PRO SKVĚLÝ SEX

JAKÁ VÍNA OTEVŘÍT K HORORU, KOMEDII NEBO EROTICKÉMU FILMU?

 

Chcete se dozvědět o víně více? STÁHNĚTE SI ZDARMA NÁŠ E-BOOK 

970x310-eBook-zazitky-foto (1)