DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000Kč. Aktuálně víno doručujeme po celé ČR do 1-3 pracovních dnů. V Praze je možné expresní večerní doručení mezi 18-22hod. Osobní vyzvednutí je možné ve skladu Mladoboleslavská 1120, Praha - Kbely ve všední dny mezi 8.00-18.00hod.

VÍNO PRO ŽENY: PÁROVÁNÍ ŽEN S VÍNEM. PŘEKVAPÍ VÁS NAŠE TIPY?

Je to odvážné? Uvidíme:). Přicházím se 7 tipy, jak zaručeně potěšit 7 typů žen výběrem správné lahve vína. Ať už byste rádi vybrali vhodné víno pro přítelkyni nebo pro manželku, každou ženu můžete překvapit nápaditým výběrem kvalitního vína jako dárek nebo jen tak, třeba právě dnes.

Párování vína s ženami (1)

Pokusil jsem se informačním honem na internetu poskládat 7 typů žen. Ano, žádná škatulka není schopna zahrnout unikátnost a rafinovanost žen. Přiznávám, dopustil jsme se trestuhodného zjednodušení. Nicméně na jeho základě jsem dle charakteristiky 7 typů žen napároval vína, která nejlépe doplní jejich rafinovanou osobnost.

 

Sebevědomá a ví to

Je sebevědomá, krásná, chytrá a když vejde do místnosti, každý se za ní otáčí. Jedná se o okouzlující typ ženy, která ví o svých přednostech. Proto je třeba oslnit ji na úrovni – tady jednoznačně doporučuji toto noblesní víno v Champagne stylu

párování vína s ženami - sebevědomá

 

Miluje umění a trendy

Je stylová a excentrická, ví, kde jsou ty nejlepší bary, výstavy a kde zrovna koncertuje ta nejvíce trendy kapela. Kultura a umění je její druhý domov. Víte, co je in ve víně? Ryzlink! Zkuste suchý Ryzlink z Mosely s moderním designem

Párování žen s vínem - miluje trendy

 

Její DNA = příroda, jóga a rostlinky na talíři

Žít a dýchat v souladu s přírodou, najít vnitřní harmonii a žít bohatým vnitřním životem patří mezi hlavní hodnoty této ženy. Někdy možná trochu naivní a éterická, vždy však citlivá a jemná. Určitě ji potěší přírodní BIO víno – třeba lahodný italský BIO Pinot Grigio z rodinného vinařství.

Párování žen s vínem - Přírodní

 

Normální holka

Co a kdo je normální? Definice normálnosti neexistuje, ale část žen to o sobě tvrdí… Většinou se jedná o sympatické a milé ženy, které jsou spíše introvertní a plaché, snaží se nijak výrazně nevyčnívat. A přestože asi nejsou zásadními hybatelkami společnosti, bez nich by nám rozhodně bylo smutno. Doporučuji sáhnout po jistotě, třeba po té v krásně harmonickém Chardonnay z Francie.

Párování žen s vínem - normální holka

 

Alfa žena

Je aktivní, silná a cílevědomá. Studovala 2 vysoké školy, přitom rozjela svou firmu nebo korporátní kariéru. Nebojí se říct svůj názor a ví, za čím jde a proč. I velmi zaneprázdněná žena nicméně ocení společnou relaxaci se sklenkou kvalitního vína. Radost jí udělá skvěle vyzrálé červené Bordeaux. Dojem uděláte i komplexním vínem z butikového vinařství sbírající ocenění z celého světa.

Párování žen s vínem - alfa žena

 

Ženská a citlivá

Je velmi emotivní, citlivá, komunikativní a verbálně zdatná. Ve svém repertoáru jako by měla nějakou esenci ženství, je velmi smyslná, ženská a svůdná. Doslova tetelit se bude nad smyslným polosuchým Proseccem.

Párování žen s vínem - smyslná

 

Miluje teplo rodinného krbu

Jejím centrem vesmíru je rodina a vše kolem ní. Klidně se přetrhne, aby se o všechny postarala, odvezla do školky, školky, nachystala večeři a nejrůznějšími způsoby zútulnila domácnost. Občas ale zapomene myslet na sebe. Dopřejte jí proto chvilku odpočinku a otevřete si spolu červené Primitivo plné ovoce a sluníčka jihu Itálie nebo hebký, ovocný BIO Merlot z Francie.

Párování žen s vínem - rodinný typ


Pokud byste chtěli obdarovat nějakou výjimečnou ženu ve vašem okolí výjimečným dárkem, máme pro vás tipy. Sestavili jsme speciální balíčky vín a delikates, které doporučujeme jako dárek pro ženu.

Máme pro vás dokonce i tipy na dárky pro maminku, pro manželku, pro kamarádku nebo pro babičku!


 

Cílem článku nebylo klasifikovat ženy, ale udělat jim radost. Každopádně o typologii mužů jsem na internetu moc nenašel. Tak se třeba na tuto hozenou rukavici ozve někdo z vás. Nebojte se poslat svoje návrhy na škatulky pro chlapy na můj e-mail vladimir.vanek@ocenenavina.cz. Budu se těšit. Tu nejlepší pánskou typologii zveřejníme.

Každopádně si užijte jakýkoli romantický moment se svými drahými polovičkami, třeba i ve společnosti vybraných vín z OceněnáVína.cz.

 

Podpis Vladimír Vaněk OceněnáVína_CZ

Vláďa Vaněk, head sommelier & zakladatel OceněnáVína.cz

 

Mohlo by vás také zajímat

TIPY JAK POZNAT KVALITNÍ VÍNO

TOP 5 ROMANTICKÝCH VÍN & VÍNO PRO SKVĚLÝ SEX

JAKÁ VÍNA OTEVŘÍT K HORORU, KOMEDII NEBO EROTICKÉMU FILMU?

 

Chcete se dozvědět o víně více? STÁHNĚTE SI ZDARMA NÁŠ E-BOOK 

970x310-eBook-zazitky-foto (1)