Objevte rozmanitost šumivých vín

ZdarmaZdarma
Objevte rozmanitost bublinek
1 724 Kč 1 424,79 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
21.11.2019

Objevte na vlastní chuťové pohárky rozdíly v šumivých vínech. Poznáte tak nejen vliv rozdílné metody výroby šumivého vína, ale i to jak jeho kvalitu ovlivňuje místo původu. Užijete si 6 lahví od italského Prosecca až po luxusní BIO Crémant z Alsaska vyrobený stejnou metodou jako Champage.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Níže najdete seznam 6 vín degustačního balíčku - doporučuji vína degustovat v pořadí jak jsou uvedeny níže.

  • Italská vína jsou vyrobeny metodou Charmant (obecně jsou vína ovocnější a s většími bublinkami než vína vyrobená tzv. Champagne metodou).
  • Cava s BIO Crémantem pak naopak tradiční metodou výroby Champagne (lepší, komplexnější menší bublinky než metoda Charmant).

Kromě výrobní metody je zajímavé sledovat i různý chuťový porjev a různou kvalitu italského Prosecca v závislosti na regionu odkud pochází.

Selezione Spumante Brut, GIAVI

Osvěžující šumivé víno z Veneta (tzn. širší oblast než region, kde se vyrábí Prosecco) se skvělou schopností přinést Vám osvěžení s výborným poměrem kvality a ceny.

Prosecco DOC Brut, GIAVI

Osvěžující Prosecco s ovocně minerálním charakterem, oproti vínu Selezione je komplexnější a více minerálně slané. 

Prosecco 3Cese Extra Dry, Borgo Antico, DOC

Konečně už nemusíte kupovat komerční blafy ze supermarketů kvůli ceně! Skvělá kvalita + Malé rodinné vinařství za cenu, která vás potěší. Poctivě udělané Prosecco z ekologicky hospodařícího vinařství.

Prosecco Valdobbiadene DOCG, Borgo Antico, Brut

Top kvalita od malého rodinného vinařství navíc vypadá opravdu luxusně. Rozhodně doporučuji i jako dárek. V prestižním průvodci Gamberto Rosso byla jejich vína oceněna jako špičková, navíc s nejlepším poměrem cena/výkon.

Cava Brut, GRIMAU

Skvělá Cava, kterou si užijete. Vyrábí se totiž stejnou metodou jako pravé Champagne! Ve víně objevíte šťavnaté citrusy, tóny bílých květů, pečených jablek a typickou vůni čerstvě upečených briošek.

BIO Crémant D´Alsace Brut, Charles Baur

Úžasné šumivé víno, které strčí do kapsy nejedno Champagne a za 1/2 jeho ceny si můžete užít opravdu luxusní bublinky vyrobené Champagne metodou. Toto víno si jednoduše musíte dopřát! Garantuji, že vás nadchne.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: