DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000Kč. Víno nyní doručujeme po celé ČR do 1-3 pracovních dnů. V Praze je možné expresní večerní doručení mezi 18-22hod. Osobní vyzvednutí je možné ve skladu Mladoboleslavská 1120, Praha - Kbely ve všední dny mezi 8.00-19.00hod.

Tichá vína

Tichá vína jsou, velmi jednoduše řečeno, běžná vína, která nejsou perlivá či šumivá, stejně tak do této kategorie nespadají likérová vína.

Mezi reprezentanty tichých vín se tak setkáme s víny bílými, červenými, růžovými, ale i oranžovými – právě třídění dle barvy je jedním z možných způsobů jejich členění. Dále bychom je samozřejmě mohli členit dle odrůdy, obsahu zbytkového cukru nebo přívlastku. Mimochodem, toto označení se může v některých případech vztahovat i k samotné odrůdě či ročníku. 

Tichá vína mohou být oblibována nejen pro svou chuť, v České republice je možné tichá vína s firemním logem do 500 Kč bez DPH darovat firemním partnerům jako daňově uznatelný náklad. Stávají se tak nejen příjemným, ale i hospodárným společníkem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení