DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000Kč. Aktuálně víno doručujeme po celé ČR do 1-3 pracovních dnů. V Praze je možné expresní večerní doručení mezi 18-22hod. Osobní vyzvednutí je možné ve skladu Mladoboleslavská 1120, Praha - Kbely ve všední dny mezi 8.00-18.00hod.

Tichá vína

Tichá vína jsou, velmi jednoduše řečeno, běžná vína, která nejsou perlivá či šumivá, stejně tak do této kategorie nespadají likérová vína.

Mezi reprezentanty tichých vín se tak setkáme s víny bílými, červenými, růžovými, ale i oranžovými – právě třídění dle barvy je jedním z možných způsobů jejich členění. Dále bychom je samozřejmě mohli členit dle odrůdy, obsahu zbytkového cukru nebo přívlastku. Mimochodem, toto označení se může v některých případech vztahovat i k samotné odrůdě či ročníku. 

Tichá vína mohou být oblibována nejen pro svou chuť, v České republice je možné tichá vína s firemním logem do 500 Kč bez DPH darovat firemním partnerům jako daňově uznatelný náklad. Stávají se tak nejen příjemným, ale i hospodárným společníkem.

TIP: Podívejte na na naši nabídku bílých tichých vín a červených tichých vín.