BIO Riesling trocken 2018, BattenfeldSpanier, Rheinhessen VDP

339 Kč 280,17 Kč bez DPH
Skladem (> 24 ks)
Můžeme doručit do:
3.4.2020

Parádní víno komplexní, koncentrované s minerálně ovocným charakterem. Jestli je toto jejich "základ", není divu že jejich top Ryzlinky patří k nejlepším Ryzlinkům světa. Mimochodem víno dostalo 92bodů od Jamese Sucklinga. Čekejte ntenzivní aromtický projev od květů hluchavek, čerstvý šťavnatý ananas až po tóny zralých meruněk a svěží charakter citrusů s minerálními podtóny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinařství BattenfeldSpanier patří k předním vinařství Německa a je členem prestižní skupiny VDP. Jejich vína prakticky začínají na 90+ bodech a to i u jejich "základních" Ryzlinků. Vína mají vždy velmi dobrou mineralitu a komplexní charakter. 

Hodnocení za OCENĚNÁVÍNA.CZ: 91 bodů - Parádní víno komplexní, koncentrované, se skvělým archivačním potenciálem jestli je toto jejich základ, není divu že jejich top Ryzlinky patří k nejlepším Ryzlinkům světa.

Další ocenění: 92 bodů James Suckling

Intenzivní aromatický projev od květů hluchavek, čerstvý šťavnatý ananas až po tóny zralých meruněk a svěží charakter citrusů s minerálními podtóny, aroma je velmi komplexní.

Chuť je komplexní a koncentrovaná, víno má extraktivní charakter plný čestvých meruněk, citrusů a křupavé minerality. Přestpože je to "základní Riesling" vinařství tak směle strčí do kapsy běžné Ryzlinky vyšších řad. Dlouhá dochuť s minerální slaností, svěžím citrusovým charakterma tóny dozrávajících meruněk a jemným květinovým aroma.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: