BIO Crianza Noralba 2016, Bodegas Castillo de Mendoza, Rioja

369 Kč 304,96 Kč bez DPH
Skladem (> 24 ks)
Můžeme doručit do:
19.9.2019

Velké víno z Riojy. Tato Crinaza by bez problémů strčila do kapsy i kdejakou Reservu, navíc se bude archivací ještě pozitivně vyvíjet. Velmi komplexní a sofistikované víno s parádní strukturou, které garantuje skvělý zážitek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HODNOCENÍ ZA OCENĚNÁVÍNA.CZ:

91 bodů - tato Crinaza by bez problémů strčila do kapsy i kdejakou Reservu, navíc se bude archivací ještě pozitivně vyvíjet. Velmi komplexní a sofistikované víno s parádní strukturou, které garantuje skvělý zážitek. Velké víno z Riojy, které strávilo 14 měsíců v nových dubových sudech.

Aroma tohoto vína by se dalo bez problémů prodávat jako parfém. Je úžasně komplexní příjemně vyladěné a postupně v něm objevujete další a další aromatické tóny. Kromě vyzrálého koncentrovaného tmavého ovoce především švestek, švestkových povidel a kandovaných višní se ve vůni příjemně projevuje kořeitost vína a krásné tóny vanilky a ušlechtilého dubu.

Pokud se tedy dokážete odpoutat od užívání si nádherné aromatiky vína a necháte se svést jeho chutí, rozhodně se máte na co těšit. Víno má plné sametové tělo s parádní strukturou tvořeno vyzrálými taniny a osvěžující kyselinkou. V chuti krásně reflektuje aroma, které jste objevili na nose. Navíc máte zaručeno to, že si víno užijete nejen teď, ale bude se pozitivně vyvíjet minimálně dalších 5 let. Dochuť je bohatá, dlouhá ovocně kořenitá koncentrovaná a šťavnatá.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: