BIO Gewurzgtraminer 2016, Charles Baur, polosuché

Novinka
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem (> 24 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2019

Přiznám se, že když jsem objevil toto víno nedokázal jsem jej vyplivnout, jak to běžně při výběru vín dělám:).Uchvátí vás nádherná opulentní, opulentní, komplexní a intenzivní a čistá odrůdová vůně Tramínu. Ucítíte vůně lyči, růží, kandovaného ovoce a medovosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hodnocení za OCENĚNÁVÍNA.CZ: 90 bodů - víno vystihují 3 slova: Komplexní, opulentní a intenzivní. Jednoduše skvěle udělaný alsaksý Tramín, čistý, harmonický navíc i příjemně minerální s parádní dlouhoud dochutí.

Další ocenění: 90 bodů Wine Enthusiast

Uchvátí vás nádherná opulentní, opulentní, komplexní a intenzivní a čistá odrůdová vůně Tramínu. Ucítíte vůně lyči, růží, kandovaného ovoce a medovosti.

Přiznám se vám bez mučení, že když jsem objevil toto víno nedokázal jsem jej vyplivnout, jak to běžně při výběru vín dělám:) a to už něco říká. Víno je za mě dotaženo k dokonalosti. V chuti je geniálně postavené a skvěle vybalancované mezi ovocostí a šťavntaostí a skvěle doplněno parádní mineralitou. Toto víno si jednoduše musíte dopřát! Dochuť je nekonečně dlouhá minerálně ovocná, krásně komplexní.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: