Ryzlink Vlašský Ego 2017, Zámecké vinařství Bzenec, výběr z hroznů

199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Zlatá medaile Salon vín 2019. Učebnicový "Vlašák" z Perné. Navíc se skvělým poměrem kavlita a cena. Co víc si přát? Vína bylo vyrobeno jen něco málo přes 5000 lahví. Zámecké vinařství Bzenec mě dlouhodobě příjemně překvapuje konzistencí a kvalitou svých vín. V jejich nabídce se dají objevit skvělá vína za velmi rozumnou cenu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HODNOCENÍ SOMMELIERA OCENĚNÁVÍNA.CZ:

87 bodů – čeká vás velmi typická aromatika Vlašáku z Perné. Komplexní aromatika vína je skvěle replikována v jeho chuti, těšte se na extraktivní víno s krásnou mineralitou a dlouhou dochutí. Navíc se super poměrem kvalita a cena.

Vína bylo vyrobeno jen něco málo přes 5000 lahví. Zámecké vinařství Bzenec mě dlouhodobě příjemně překvapuje konzistencí a kvalitou svých vín. Přestože už se jedná o kapánek větší vinařství, dají se v jejich nabídce objevit skvělá vína za velmi rozumnou cenu.

DALŠÍ OCENĚNÍ:

Velká zlatá medaile Král vín 2018, Zlatá medaile Prague Wine Trophy 2018, Zlatá medaile Mikulovská podoblast 2018 

CHARAKTERISTIKA VÍNA:

Na nose vás čeká učebnicový Vlašák z Perné - čerstvé vlašské oříšky, tóny lučních květů i lehké medové aroma vše doplněno šťavnatými citrusy s tóny pomela.

V chuti je víno poměrně extraktivní vyvážené šťavnatou kyselinkou a minerální slaností. Víno má delší dochuť s minerálně slaným dozvukem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: