Pálava 2017, Vinařstvá Hanzel, výběr z hroznů, polosladké

Poslední láhve
279 Kč 230,58 Kč bez DPH
Vyprodáno

Bezpochyby nejlepší víno Salonu vín 2019 s vyšším zbytkovým cukrem. Čekejte úžasnou odrůdově typickou vůni Pálavy plnou ovoce, medu a květů růže. Oceňuji i mistrné vyvážení sladkosti vína šťavnatou kyselinkou. Navíc se mi podařilo získat poslední lahve z vinařství, bežně již kromě Salonu vín nejsou k dispozici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HODNOCENÍ VLÁĎI VAŇKA z OceněnáVína.cz

86/87 bodů – těšte se na odrůdově čisté a ovocné tóny čerstvě vylisované hroznové šťávy a šťavnatých citrusů. Přestože je víno sladké, zbytkový cukr je parádně vyvážen svaží kyselinkou. 

V Salonu vín 2019 mě z vín s vyšším zbytkovým cukrem doslova nadchla tato Pálava z Vinařství Hanzel. Toto víno je doslova ověnčeno medailemi a musím říct, že naprosto zaslouženě.

DALŠÍ OCENĚNÍ:

Zlatá medaile AWC Vienna 2018, Zlatá medaile Mivina Prešov 2018, Zlatá medaile znojemská podoblast 2018

CHARAKTERISTIKA VÍNA:

Čekejte úžasnou odrůdově typickou vůni Pálavy plnou ovoce, medu a květů růže, na nose je patrná i mírná kořenitost a krásné osvěžující tóny citrusů. Vůně je komplexní a krásně ovocně čistá.

Na patře zažijete doslova koncert chutí a vůní ve kterém se prolínají krásné medově šťavnaté tóny vyzrálého ovoce a citrusů. Víno je ve dokonalé rovnováze zbytkového cukru a šťavnaté kyselinky. Víno má dlouhou medově šťavnatou dochuť.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: