Tak chutná Rioja - odhalte tajemství různých stylů Tempranilla z Riojy

ZdarmaZdarma 2 134 Kč
kvalitní španělské víno Tempranillo RIOJA od OceněnávínaCZ
2 134 Kč 1 944 Kč 1 606,61 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Objevte bohatost chutí a vůní vín ze španělské Riojy. Prozkoumejte různé  styly i úrovně kvality vín odrůdy Tempranillo. Od ovocné Riojy Joven, srovnání tří stylů Crianzy až po 10 let archivovanou Reservu a opravdu velké víno Vinsacro, které vás nadchne svou plností a sofistikovanou komplexitou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NA JAKÁ VÍNA SE MŮŽETE TĚŠIT? 

Tempranillo Rioja 2017, Hacienda Lopez de Haro

Špičková hodnota z Riojy. Opojné víno plné ovoce s lehkou kořenitostí sudu z 50-70 starých vinic a oceněné v mezinárodních soutěžích.

Hacienda Lopez de Haro, Crianza 2016, RIOJA

Toto víno přestavuje velmi solidní poměr kvality a ceny z regionu Rioja. Skvělá k jídlu a potěší jako výborná volba červeného na večerní popíjení s přáteli nebo na grilování.

Rioja Crianza 2015, Bodegas Escudero

Tato Rioja patří k 15 nejoblíbenějším Crianzám ve Španělsku. Těšte se na opojně ovocné aroma třešní, moruší a kompotované višně v kombinaci s čokoládou a vanilkou.

Rioja Crianza Vitarán 2014, Castillo de Mendoza (ECO)

Rioja Crianza plná chuti a vůně z vinařství které řídí jen ženy. Navíc vyrobeno absolutně v souladu s přírodou v ekologickém režimu a od příštího ročníku bude certifikováno na BIO víno.Vítěz z degustace novinek.

Rioja Reserva 2008, Bodegas Escudero

Plná pusa chuti, harmonické, čokoládově - ovocné, dlouhé. Znatelné terciální tóny sušené višně, švestky, čokoláda a krabice od doutníků. Ochutnejte víno archivované 10 let.

Vinsacro 2010, Bodegas Escudero

Nejvyšší řada rodinného vinařství Bodegas Escudero. Kvalitně odvedená práce na vinici i ve sklepě je přímo cítit:  komplexita, koncentrace a plnost taková,  že by se víno doslova dalo kousat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: