DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000Kč. Víno nyní doručujeme po celé ČR do 1-3 pracovních dnů. V Praze je možné expresní večerní doručení mezi 18-22hod. Osobní vyzvednutí je možné ve skladu Mladoboleslavská 1120, Praha - Kbely ve všední dny mezi 8.00-19.00hod.

Naturální vína

Naturální vína jsou taková vína, která se vyrábí přírodními, tradičními a neprůmyslovými metodami.

Pro naturální vína sice neexistuje jednotná definice či přesná pravidla pěstování a výroby, ale v zásadě platí, že jak pěstovaní, tak i výroba probíhá pouze za užití přírodních prostředků, bez umělých chemických aditiv a nepřirozených zásahů.

Chuťově jsou tato vína rozmanitá, divočejšího charakteru, rozhodně však stojí za vyzkoušení.

Naturální nebo také přírodní vína se obvykle produkují v malém měřítku, bez použití velkoprůmyslových postupů. Zcela přirozeně probíhá i jejich kvašení, které počítá pouze s přírodními kvasnicemi.

Tento pojem lze také chápat jako hnutí vinařů za návrat k přírodní a čisté formě pěstování a výroby vína. Neznamená to ale, že je každé naturální víno automaticky BIO certifikované.

TIP: Přečtěte si více o BIO, biodynamických a naturálních vínech.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení