DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000Kč. Aktuálně víno doručujeme po celé ČR do 1-3 pracovních dnů. V Praze je možné expresní večerní doručení mezi 18-22hod. Osobní vyzvednutí je možné ve skladu Mladoboleslavská 1120, Praha - Kbely ve všední dny mezi 8.00-18.00hod.

BIO víno

BIO víno je takové víno, které je vyrobeno z hroznů, jež byly vypěstovány v souladu s předpisy EU pro BIO potraviny, samotná výroba se rovněž řídí určenými předpisy.

BIO víno představuje skvělou volbu pro ty, kteří chtějí dopřát to nejlepší nejen sobě, ale také přírodě, na kterou se v rámci pěstování BIO vína bere nemalý ohled. Pro pěstování těchto vín se nepoužívají umělá hnojiva, případně jen v zanedbatelném objemu. Následné zpracování hroznů se rovněž odehrává bez umělých přísad, výroba vína probíhá co nejšetrnějším a nejpřirozenějším způsobem.

Další výhodou pro lidi citlivé na oxid siřičitý je, že BIO vína obsahují zhruba jen poloviční  množství siřičitanů, než s jakým se setkáme u běžných vín. Existují také vína s označením biodynamická a naturální - přečtete si, jaký je v nich rozdíl.

Podívejte se na naši nabídku bílých BIO vín a červených BIO vín.