BIO Riesling Mölsheim 2017, BattenfeldSpanier, Rheinhessen VDP

659 Kč 544,63 Kč bez DPH
Skladem (11 ks)
Můžeme doručit do:
8.4.2020

Ochutnáte velký Ryzlink - kritik James Suckling mu dal 93 bodů. Vůně je přísná kamenitá, ucítíte také bílé sušené květy, minerální, citrusová, citronová kůra, čerstvě rozpůlená meruňka a jemná kořenitost. Chuť je minerální šťavnatá, koncentrovaná, komplexní, víno má skvělou strukturu, která mu dá excelentní archivační potenciál. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinařství BattenfeldSpanier patří k předním vinařství Německa a je členem prestižní skupiny VDP. Jejich vína prakticky začínají na 90+ bodech a to i u jejich "základních" Ryzlinků. Vína mají vždy velmi dobrou mineralitu a komplexní charakter. 

Hodnocení za OCENĚNÁVÍNA.CZ: 93 bodů - Opravdu velké víno, skvělý minerálně kamenitý styl velkého Ryzlinku, víno je super teď a má také dlouhý archivační potenciál na dalších minimálně 10let 

Další Ocenění: 93 bodů James Suckling

Jedná se o velké víno. Vůně je přísná kamenitá, ucítíte také bílé sušené květy, minerální, citrusová, citronová kůra, čerstvě rozpůlená meruňka a jemná kořenitost. 

Chuť je minerální šťavnatá, koncentrovaná, komplexní, víno má skvělou strukturu, která mu dá excelentní archivační potenciál. Dochuť je neuvěřtelně dlouhá se svěží minerálně křupavou kyselinkou a jemnou kořenistí a tóny čerstvých meruněk.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: