DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000Kč. Víno doručujeme po celé ČR do 1-2 pracovních dnů. Vyzvednutí objednávky je možné i ve skladu v Horních Počernicích ve všední dny mezi 8.00-18.30hod.

Ochutnejte nové německé Ryzlinky - výběr z nových objevů

Novinka
ZdarmaZdarma 1 944 Kč
Objevte nové německé Ryzinky OceněnáVína CZ (1)
1 944 Kč 1 899 Kč 1 569,42 Kč bez DPH 316,50 Kč / 1 ks
Skladem (40 ks)
Můžeme doručit do:
2.8.2021

Ochutnejte výběr nových německých Ryzlinků od Mosely až po Pfalz. Ochutnáte Ryzlink z jednoho top vinařství světa, které se proslavilo svými dlouhověkými víny, víno zakládajícího člena prestižního sdružení VDP,  sehnal jsem i perfektně vyzrálý kamenitý Ryzlink z roku 2017, který roste doslova na holé skále. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

JAKÁ VÍNA NAJDETE V DEGUSTAČNÍ SADĚ OCENĚNÝCH RYZLINKŮ Z NĚMECKA ? 

Riesling 2020 Peter& Ulrich Griebeler - Heinrichshof, Mosel

Velmi dobrý poměr kvality a ceny, čistě a harmonicky udělaný Ryzlink, který vás nejen osvěží, ale také potěší jemnou mineralitou a ovocností. Aroma je příjemně šťavnaté a už při prvním přičichnutí se vám na víno začnou sbíhat sliny. Na nose se těšte na osvěžující mix citrusů, šťavnatých zelených jablíček a zrajících meruněk.

Riesling Aufstand 2020, Schenk-Siebert, Pfalz

Na tomto Ryzlinku vás nadchne především křupavá mineralita a svěžest příjemně balancující s ovocností vína. Potěší vás i velmi dobrý poměr kvality a ceny.

Riesling 180° trocken 2020, Josef Milz, VDP, Mosel

Parádně udělané harmonické víno s bohatou vůní chutí, znatelnou minerální stopu a velmi dobrou strukturou vás nadchne. Aroma je bohaté, komplexní a kromě svěžích citrusů zde můžete najít i typické tóny meruněk, bílých květů s tóny nektarinek a zelené tvrdé hrušky, lehce patrná je i mineralita.

Riesling Pechstein 2020, Eugen Müller,Pfalz

Nadchne nejen milovníky svěžích a minerálních Ryzlinků. Expresivní aroma a šťavnatá mineralita vína podle vinaře vystihuje charakter Ryzlinků z regionu Pfalz. Na nose najdete celou plejádu vůní od citronově pomelových tónů, zelených jablíček až po křupavou kamenitost a zároveň tóny nektarinek, meruněk a květinového nektaru.

Riesling 7 Terroirs 2020, Gut Hermannsberg, VDP, Nahe

Víno je velmi komplexní navíc zde jsou cítit krásné kamenité tóny, značící, že máme co dělat s parádním příkladem křupavého Ryzlinku z kamenitého podloží, vždyť hrozny pochází ze 7 Grossen Lagen - tedy těch nejlepších vinic vinařství. Na nose pak kromě minerality a citrusových tónů pohybujících se až do citronové kůry a pomela objevíte květinový nektar, vůni nektarinek a dozrávajících meruněk. Mimochodem nejstarší Ryzlinky, které jsem pil z 40. a 60. let pocházely právě z vinařství Gut Hermannsberg a byly naprosto famózní. Za mě je toto vinařství sázkou na jistotu.

BIO Riesling Oppenheimer Herrenberg 2017, Carl Koch, Rheinhessen

Parádní minerálně křupavý Ryzlink krásně ilustruje vývoj chutí a vůní během archivace. V aroma se k projevům mokrých kamenů přidávají tóny vosku, sušených meruněk a květinového nektaru. Ucítíte i příjemné terciální tóny v podobě včelího vosku a jemné kouřovosti. Víno tak nepopře ani svůj minerální charakter a to že rostlo prakticky na holé skále.

Doplňkové parametry

Kategorie: Degustační sady vín - Německá vína
Odrůda: Ryzlink rýnský - Riesling
Země původu: Německo
Barva vína: Bílé víno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: