Víno doručujeme aktuálně po celé ČR do 1-2 pracovních dnů. Vyzvednutí objednávky je možné i ve skladu v Horních Počernicích ve všední dny mezi 8.00-18.30hod.

Objevte nové bílé odrůdy

ZdarmaZdarma 1 764 Kč
Objevte nové bílé odrůdy 2020 OceněnáVína CZ (1)
1 764 Kč 1 749 Kč 1 445,45 Kč bez DPH 291,50 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Tento balíček zaručeně rozšíří vaše vinné obzory. Ochutnejte nejlepší Verdejo světa, kritiky opěvovaná minerální vína ze břehu Atlantského oceánu, odrůdu Torrontes z Argentiny ve 2 ročnících nebo bílé Tempranillo z Riojy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

JAKÁ VÍNA NAJDETE V DEGUSTAČNÍ SADĚ?

Tempranillo blanco 2018, Nivarius, Rioja

Rioja? Bílá a bez sudu? Vyzkoušejte skvělé svěží bílé víno oceňované mezinárodními kritiky na 90+ bodů. Navíc ze 700 m n.m. a s parádním poměrem kvality a ceny. Ideální na rozšíření vašich vinných obzorů.

Verdejo 2019, Castelo de Medina, Rueda

Ochutnejte nejlepší Verdejo na světe dle hodnocení mezinárodních odborných novinářů. Navíc nejpopulárnější bílé víno degustace novinek se skvělým poměrem cena výkon. Objevte jak chutná další méně známá španělská odrůda, kterou jsme pro vás objevil.

Albariňo Contrapunto 2019, Granbazán, Rias Baixas

Zlatá medaile Mindus Vini, 92 bodů Falstaff magazín... Rozšiřte své vinné obzory super svěžím vínem s minerálními tóny. Navíc s dobrým poměrem kvality a ceny  

Albariňo Etiqueta Verde 2019, Granbazán, Rias Baixas

Toto Albariňo si oblíbili majitelé michelinských restaurací, mezinárodní kritici mu dávají nad 90 bodů a nyní je máte šanci vyzoušet i vy. Rozšiřte své vinné obzory doslova minerálně slaným vínem z břehů Atlantiku.

Torrontes Extremo 2018, Vallisto, Valle de Cafayate, Salta

Aromatické víno s tóny broskví, zralých nektarinek, bílých květů až květinového nekatru a dotekem ušlechtilého dřeva, navíc víno bylo sklizeno ve výšce 1900+ m n.m.

Torrontes Extremo 2017, Vallisto, Valle de Cafayate, Salta

Začínají se projevovat příjemné nazrálé tóny.  Doporučuji porovnat s novým ročníkem 2018. Aromatické víno s tóny broskví, zralých nektarinek, bílých květů až květinového nekatru a dotekem ušlechtilého dřeva, navíc víno bylo skliezeno ve výšce 1900+ m n.m.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Degustační sady bílých vín - Dle odrůdy
Obsah cukru: Suché víno
Barva vína: Bílé víno
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: