DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000Kč. Aktuálně víno doručujeme po celé ČR do 1-3 pracovních dnů. V Praze je možné expresní večerní doručení mezi 18-22hod. Osobní vyzvednutí je možné ve skladu Mladoboleslavská 1120, Praha - Kbely ve všední dny mezi 8.00-18.00hod.

Rozhovory s vinaři

Tady se dozvíte všechno důležité o našich vinařích a jejich práci, o vinařstvích, která vybudovali, a jak přistupují k výrobě jejich produktů.


 

Jaký bude nový ročník 2023? Zeptali jsme se našich vinařů

Všechny vinařské země a oblasti se letos potýkaly s nepříznivým počasím, přílišným horkem a prudkými dešti. Ale ani taková výzva je nezastavila od produkce výborných a kvalitních vín letošního ročníku. Můžeme čekat plná, koncentrovaná vína a také spoustu vín se skvělým archivačním potenciálem. 

Jaký bude ročník 2022? Zeptali jsme se našich vinařů

Složitý ročník. O něco nižší kvantita, ale za to velmi solidní kvalita. To je v kostce hodnocení ročníku 2022. Letošní produkci vína ovlivnily především vysoké teploty a málo srážek. Sklizeň tak leckde proběhla mnohem dříve, než je běžné, a pro většinu vinařů byl aktuální ročník na vinici poměrně složitý. Ale i přes veškeré překážky ročník 2022 je podle vinařů velmi slibný a už se těší na první láhve k ochutnání.