Originální balení dárkového poukazu

Buďte originální a dárkový poukaz na nákup vín darujte stylově!

Máme pro vás jednoduchý tip, jak vyrobit obal na poukaz, který sám o sobě bude dárkem.

vino-image

POSTUP:

1) Láhev od vína zbavíme etikety. Nejlépe to jde prostě odmočením v jarové vodě.

vino-obr1_1

2) Dekorační kamínky (koupíte v hobby marketu) si nejprve nanečisto srovnáme na stole do tvaru hroznu, abychom měli trochu představu, jak nám vystačí a kam je pak umisťovat na láhev. A pak jednoduše pomocí tavné pistolky lepíme kameny na láhev.

DSC_0380

3) Tavnou pistolku necháme rozehřátou, protože hrdlo láhve obmotáme sisálovým provázkem (dobře vypadá i dekorační lýko) a jeho začátek i konec přichytíme pomocí lepidla.

DSC_0527

4) Nyní jdeme na listy. Můžeme si je vystřihnout z papíru (třeba obkreslit skutečné nebo vytisknout z internetu) a mezi dva listy před slepením vložit kousek zahradnického drátku, kterým pak listy přichytíme k hrdlu láhve.

DSC_0535

5) Nebo ještě jednodušší je zbavit svou umělou květinu břečťanového typu jednoho šlahounu

DSC_0529

6) Kousek šlahounu ohnout do kolečka a konce k sobě přivázat drátkem. Přesahující konec rozhodně nestříháme, ale smotáme do spirálky (napodobíme tak právě typické úponky révy vinné).

DSC_0619

7) Každopádně další úponky je potřeba přidat. Takže si odštípneme kousek zeleného zahradnického drátku a stočíme ho třeba na tužce. Konec pak obmotáme kolem hrdla. No a pak připravené kolečko listů jednoduše navlékneme na hrdlo a přidáme připravené úponky.

DSC_0621

8) Tento krok můžeme vynechat, pokud chceme obdarovaného trochu potrápit vysvobozováním svého dárku z láhve. Nicméně pokud máme slitování, do korku zašroubujeme háček na vrutu. Pokud nemáte háček, lze to vyřešit i zapíchnutím špendlíku.

    vino-obr9a_1  DSC_0629

10) No a pak už jen stačí zakoupit a vytisknout dárkový poukaz na víno.

vino-obr10_1

11) Stočit ho do ruličky a přivázat ke korku.

vino-obr11_1

12) A vložit do láhve.

vino-obr12_1

Autor: Zuzana Staňková https://qbitisthecube.blogspot.cz/

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Veškeré informace o cookies najdete zde.