Vina Magna 6Meses Roble 2016, Dominio Basconcillos, Ribera del Duero

359 Kč 296,69 Kč bez DPH
Skladem (> 24 ks)
Můžeme doručit do:
3.4.2020

BIO šampión mezinárodních soutěží. Víno z rodinného vinařství mě hned prvním ochutnání přesvědčilo o tom, že jej musím mít v portfoliu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OCENĚNÁVÍNA.CZ HODNOCENÍ VÍNA: 87/88 bodů - víno této kvality dosáhne bez problému i na zlatou medaili. Navíc ručně sbírané, BIO pěstované a vinifikované. 

DALŠÍ OCENĚNÍ KVALITY VÍNA:  92Bodů Peňin Guide 

Plné komplexní a komcentované arom zralého ovoce jako třešně, višně a sušené švestky a znatelný podtón zrání na sudu ze 60% francouzkém 40% americkém s vůní ušlechtilého dřeva a vanilky. Víno má velmi dobrou strukturu a pokud jej vydržíte archivovat za 2-3 roky vám ukáže svůj plně rozvinzutý potenciál. Středně dlouhá až dlouhá ovocně vanilková dochuť.

DOPORUČENÁ TEPLOTA PODÁVÁNÍ: 16-18°C

DEKANTACE: 

Víno je ještě relativně mladé a má velmi dobrý potenciál. Pro větší zážitek doporučuji dekantovat min na 30-60min nebo otevřít lahev 1-2 hodiny před podáváním.

PÁROVÁNÍ VÍNA A JÍDLA: 

K vínu z regionu Ribera del Duero (odrůda Tempranillo) se hodí sušená šunka Jamon, paprikou kořeněná jídla nebo klobásky a salám chorizo, či nejrůznější úpravy jehněčího masa, pizza, lasagne a nepříliš pikantní jídla mexické kuchyně. Tempranillo je rovněž perferektní společník pro grilované maso, houby a hamburgery.  Dále doporučuji spíše středně vyzrálé  sýry typu Comté, Gryer, Gouda, Pecorino, hodí se i k vyzrálejším sýrům typu Brie.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tempranillo
Barva vína: Červené víno
Obsah cukru: Suché víno
Bio víno: BIO víno
Odrůda: Tempranillo
Země původu: Španělsko
Vinařská oblast: Ribera del Duero
Hodnocení: 88
Teplota podávání: 16-20°C
Objem láhve: 0,75l
Alergeny: Obsahuje siřičitany

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: