Crinaza 2016, Trus, Ribera del Duero

Akce
449 Kč
Crinaza 2016, Trus, Ribera del Duero
449 Kč 399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem (> 24 ks)
Můžeme doručit do:
26.5.2020

Expresivní plná a blahobytná Ribera del Duero, kterou vás bude bavit objevovat. Na nose vás od prvního přičichnutí obejme komplexní a intenzivní vůně plná zralého tmavého ovoce jako jsou švestky, až do povidlových tónů, ostružinové marmelády a nechybí ani příjemná kořenitost ušlechtilého dřeva s tóny vanilky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HODNOCENÍ VLÁDI VAŇKA z OceněnáVína.cz

90 bodů – expresivní plná a blahobytná Ribera del Duero, kterou vás bude bavit objevovat. Víno je připravené k pití už teď ale bude se pozitivně vyvíjen při archivaci minimálně pro dalších 5-7 let. 

Na nose vás od prvního přičichnutí obejme komplexní a intenzivní vůně plná zralého tmavého ovoce jako jsou švestky, až do povidlových tónů, patrné jsou i ovocné tóny zralých moruší a ostružinové marmelády, a nechybí ani příjemná kořenitost ušlechtilého dřeva s tóny vanilky a exotického koření jako je badyán - dojem z aromatiky je až expresivní a zároveň příjemně komplexní.

Chuť je plná, koncentrovaná a charakterově krásně sladěná s aromatikou vína, víno je skvěle strukturované s vyzrálým tříslem plností zralého tmavého ovoce a citlivě vyladěnou kořenitostí z dvanácti měsíčního pobytu ve francouzských dubových sudech. Oceňuji především citlivou rovnováhu mezi ovocností a kořenitostí ušlechtilého dřeva. Dochuť je dlouhá, intenzivní, ovocně kořenitá s dozvuky vanilky a kořenitých dozvuků sudu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: