Crianza Romatica 2016, Bardos, Ribera del Duero

369 Kč 304,96 Kč bez DPH
Skladem (> 24 ks)
Můžeme doručit do:
26.5.2020

Komplexní víno s charakterem tmavého sušeného ovoce a kořenitosti. Oceněné 92 body a stříbrnou medailí časopisu Decanter. Víno je spíše maskulinního charakteru a v aromatickém profilu je patrná kořenitost a tóny tmavého sušeného ovoce. Příjemně vás potěší i jemná minerální slanost vína. Vinařství se totiž nachází v cca 960 metrech nad mořem a vinohrady jsou vysazeny na kamenitém podloží.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HODNOCENÍ VLÁDI VAŇKA z OceněnáVína.cz

88/89 bodů – komplexní pěkně udělané víno s charakterem tmavého sušeného ovoce a kořenitosti z vysoké nadmořské výšky oceněné 92 body a stříbrnou medailí časopisu Decanter. Přestože se víno jmenuje Romantica, víno je spíše maskulinního charakteru a v aromatickém profilu vína převažuje kořenitost. 

DALŠÍ OCENĚNÍ KVALITY VÍNA:

  • 92 bodů od časpopisu Decanter.  

Komplexní aroma, ve kterém převažuje tmavé a sušené ovoce jako sušené švestky, připálená povidla, zkaramelizovaná šťáva z ostružin. Na aromatice vína se znatelně podepisují i kořenité tóny. Objevíte také vůní krabice od doutníků, jemné tóny sušeného masa a kůže. 

V chuti je víno příjemně ovocné se svěží šťavnatostí a velmi dobrou strukturou podtrženou kořenitostí ušlechtilého dřeva. Příjemně překvapí i jemná minerální slanost. Vinařství se totiž nachází v cca 960 metrech nad mořem a vinohrady jsou vysazeny na kamenitém podloží. Znát jsou i čokoládově balzamikové tóny, které dodávají zážitku z pití vína na zajímavosti. Potěší i skvělá šťavnatost, která nejen balancuje tělo vín, ale podrží ho i při delší archivaci. Dochuť je dlouhá ovocně šťavnatá s kořenitými podtóny 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: