DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000Kč. Aktuálně víno doručujeme po celé ČR do 1-3 pracovních dnů. V Praze je možné expresní večerní doručení mezi 18-22hod. Osobní vyzvednutí je možné ve skladu Mladoboleslavská 1120, Praha - Kbely ve všední dny mezi 8.00-18.00hod.

NAŠE TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY PRO CELOU RODINU

Letos už si nemusíte lámat hlavu, co komu věnovat pod stromeček. Vybrali jsme pro vás perfektní dárky pro každého člena rodiny! 

článek dárky

Vánoční dárky pro ženy

Pokud si letos nechcete lámat hlavu se složitým výběrem dárků pro svou přítelkyni, sestru, maminku, babičku nebo manželku, inspirujte se našimi tipy, které ženám udělají radost.

Jestli hledáte větší dárek s vícero položkami, koukněte na naše balíčky plné výborného vína a pochutin - třeba náš mix bílého a červeného vína vybraného z bestsellerů za minulý rok nebo balíček plný vína a delikates k vínům určeným. Z menších dárků pak určitě nepřehlédněte naše dua vín nebo vína a zdravého mlsání. A pokud si nejste jistí výběrem správné láhve, sáhněte určitě po zážitkovém předplatném na 3 měsíce nebo dárkovém poukazu na zážitkovou degustaci vín v Praze.

 

Vánoční dárky pro muže

Výběr skvělých dárků pod stromeček máme samozřejmě i pro muže - ať už uvažujete o něčem pro přítele, bratra, tatínka, dědečka nebo manžela, přinášíme inspiraci, co je určitě potěší. Jestli se rozhlížíte po větším dárku, rozhodně nešlápnete vedle s balíčkem párování vína s delikatesami, kde najdete nejen výborné víno, ale výtečné pochutiny, které k němu vhodně párovat. Z menších balíčků nezapomeňte zkouknout duo vín nebo vína s nějakou paštikou nebo sladkým mlsáním v podobě čokolády, ořechového másla nebo oříšků. A pokud skutečně nevíte, které víno vybrat, pořiďte zážitkové předplatné na 3 měsíce nebo dárkový poukaz

 

Dárkové sady vína

Obecnější rady na výběr správného dárku Vás čekají právě tady. Ať už bestsellery bílých nebo červených vín roku 2022, osobní best of našeho sommeliéra nebo specifické balíčky odrůd. Můžete objevit rozmanitá šumivá vína, souboj odrůd z různých zemí nebo výběr toho nejlepšího z jednotlivých koutů světa. A skutečně vánoční záležitost jsou balíčky červených vín vybraných pro svátky a bílá vína nebo mix červeného a bílého vína vyladěného pro vánoční tabuli a sváteční menu.

 

Podpis Vladimír Vaněk OceněnáVína_CZ

Vláďa Vaněk, head sommelier & zakladatel OceněnáVína.cz

 

Mohlo by vás také zajímat

NAŠE TIPY, JAK ZABALIT LÁHEV VÍNA JAKO DÁREK

CO PÍT NA SILVESTRA? BUBLINKY, ALE KLIDNĚ I BÍLÉ A ČERVENÉ

NAŠE TIPY, JAKÉ VÍNO VYBRAT K TRADIČNÍ ČESKÉ ŠTĚDROVEČERNÍ VEČEŘI

 

Chcete se dozvědět o víně více? STÁHNĚTE SI ZDARMA NÁŠ E-BOOK 

970x310-eBook-zazitky-foto (1)