DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000Kč. Aktuálně víno doručujeme po celé ČR do 1-3 pracovních dnů. V Praze je možné expresní večerní doručení mezi 18-22hod. Osobní vyzvednutí je možné ve skladu Mladoboleslavská 1120, Praha - Kbely ve všední dny mezi 8.00-18.00hod.

Champagne Premier Cru Signature, Bauchet, Brut v dárkovém balení

1 139 Kč 941,32 Kč bez DPH
Skladem (37 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Křupavě minerální Champagne z Premier Cru vinic s dominantním podílem Chardonnay vás zaujme především díky své eleganci a šťavnaté, křupavě minerální chuti, není náhodou že vín získalo i 90 bodů v mezinárodně uznávané soutěži Decanter Wine Awards. Navíc v luxusním dárkovém balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HODNOCENÍ VLÁDI VAŇKA z OceněnáVína.cz

90 bodů – křupavě minerální Champagne z Premier Cru vinic s dominantním podílem Chardonnay vás zaujme především díky své eleganci a šťavnaté, křupavě minerální chuti, není náhodou že vín získalo i 90bodů v mezinárodně uznávané soutěži Decanter Wine Awards.

DALŠÍ OCENĚNÍ KVALITY VÍNA:

  • 90 bodů -  Decanter Wine Awards 2022
  • 90 bodů - Decanter Wine Awards 2021

Na nose se uctíte komplexní aroma svěžích tónů citrusů a letních jablíček společně s typickými Champagne pečivovými tóny. Postupně se začínají rozvíjet i jemné tóny bílých květů a dozrávajících nektarinek. Dojem z aroma je komplexní a šťavnatý, elegantní.

V chuti se prolínají jak ovocně pečivové tóny typické pro Champagne, tak křupavá šťavnatost s mineralitou, která vás skvěle osvěží a dává tušit i to, že je v tomto Champagne vyšší poměr Chardonnay (80%), které za křupavou svěžestí a mineralitou v chuti primárně stojí, zbytek je tvořen odrůdou Pinot Noir. Dochuť je dlouhá ovocně šťavnatá, svěží, minerální. Toto Champagne zrálo 36 měsíců na kvasinkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šumivé víno
Obsah cukru: Brut
Odrůda: Chardonnay, Pinot Noir
Země původu: Francie
Vinařská oblast: Champagne
Hodnocení: 90 b.
Ocenění: 88-90b. od kritiků
Barva vína: Bílé víno
Příležitost: Halloween, Silvestr
Klasifikace, přívlastek: Premier Cru
Obsah alkoholu: 12,5%
Objem láhve: 0,75l
Alergeny: Obsahuje siřičitany

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Champagne Bauchet_OceněnáVína_CZ

Vinařství Champagne Bauchet

Champagne Bauchet Vinařství Champagne Bauchet začalo příběhem praprababičky Juliette, která předala vinařství svému synu Félicienovi, který vybudoval rodinné vinařství ve francouzském Bisseuil, na křižovatce velkých vinařských oblastí. Jeho potomci stále respektují tradice rodinného podniku, přináší s sebou však i moderní technologie. Veškeré produkty Champagne Bauchet pochází přímo z vinařství, dokonce i láhve, ze kterých si víno vychutnáváme. Filozofií vinařství je především mít základ v rodině, lásce k zemi a řemeslu a hlavně – láska k šampaňskému.