DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000Kč. Aktuálně víno doručujeme po celé ČR do 1-3 pracovních dnů. V Praze je možné expresní večerní doručení mezi 18-22hod. Osobní vyzvednutí je možné ve skladu Mladoboleslavská 1120, Praha - Kbely ve všední dny mezi 8.00-18.00hod.

Biodynamické víno

Biodynamické víno je takové víno, které bylo vypěstováno a vyrobeno dle biodynamických zásad, jež jsou ještě přísnější než zásady pro pěstování BIO vína.

Samozřejmostí jsou zásady ekologického pěstování, navíc ale vinaři používají hnojivo, které si sami vyrábějí, a další vlastní biologické komponenty, které mají za úkol zlepšit kvalitu půdy a podpořit její samoregulační schopnosti. Práce na vinici se řídí lunárním kalendářem a dalšími kosmickými cykly, aby vše bylo v rovnováze s vesmírem a byla respektována okolní příroda.

Stejně jako BIO vína obsahují  menší množství siřičitanů a není v nich uměle navyšován obsah cukru nebo alkoholu.

Biodynamická vína jsou tak vína s obrovskou přidanou hodnotou, ať už vezmete v potaz zdraví vaše nebo planety. Navíc za vším stojí poctivá a velmi šetrná práce vinařů, která maximálně ctí přírodu a nežene se za ziskem.

Přečtete si více o rozdílu mezi BIO, biodynamickým a naturálním vínem.