DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000Kč. Víno nyní doručujeme po celé ČR do 1-3 pracovních dnů. V Praze je možné expresní večerní doručení mezi 18-22hod. Osobní vyzvednutí je možné ve skladu Mladoboleslavská 1120, Praha - Kbely ve všední dny mezi 8.00-19.00hod.

Biodynamické víno

Biodynamické víno je takové víno, které bylo vypěstováno a vyrobeno dle biodynamických zásad, jež jsou ještě přísnější než zásady pro pěstování BIO vína.

Samozřejmostí jsou zásady ekologického pěstování, navíc ale vinaři používají hnojivo, které si sami vyrábějí, a další vlastní biologické komponenty, které mají za úkol zlepšit kvalitu půdy a podpořit její samoregulační schopnosti. Práce na vinici se řídí lunárním kalendářem a dalšími kosmickými cykly, aby vše bylo v rovnováze s vesmírem a byla respektována okolní příroda.

Stejně jako BIO vína obsahují  menší množství siřičitanů a není v nich uměle navyšován obsah cukru nebo alkoholu.

Biodynamická vína jsou tak vína s obrovskou přidanou hodnotou, ať už vezmete v potaz zdraví vaše nebo planety. Navíc za vším stojí poctivá a velmi šetrná práce vinařů, která maximálně ctí přírodu a nežene se za ziskem.

Přečtete si více o rozdílu mezi BIO, biodynamickým a naturálním vínem.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení