DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000Kč. Víno nyní doručujeme po celé ČR do 1-3 pracovních dnů. V Praze je možné expresní večerní doručení mezi 18-22hod. Osobní vyzvednutí je možné ve skladu Mladoboleslavská 1120, Praha - Kbely ve všední dny mezi 8.00-19.00hod.

Adjustace

Adjustace je označení pro podobu lahve vína, počítaje jejím designem i ztvárněním etikety.

V obecnějším slova smyslu adjustace představuje zaopatření nějaké věci vším potřebným, u vinné lahve jde tedy o její celkový, finální vzhled, se kterým putuje ke konzumentům. Řeší se tudíž její tvar, někdy i objem, vhodná barva či ztvárnění etikety.

Adjustací vína se též můžeme odkazovat k procesům, které vedou k jeho koncové podobě a chuti. Může jít o úpravu kyselosti, tedy pH, což je při výrobě vína jeden ze zásadních faktorů. Kyselost totiž ovlivňuje, mimo jiné, proces kvašení, barvu, samozřejmě chuť vína, ale také jeho archivační potenciál. Lze také upravovat obsah alkoholu, který je dokonce možné zredukovat na úplné minimum, a tím nechat vzniknout nealkoholické víno.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení