Ryzlink rýnský - poznejte jeho rozmanitost od Mosely až po Alsasko

ZdarmaZdarma
Ryzlink rýnský od Mosely po Alsasko 2019
2 069 Kč 1 709,92 Kč bez DPH
Skladem (> 24 ks)
Můžeme doručit do:
3.4.2020

Ochutnejte rozmanitost Ryzlinku rýnského od Mosely až po Alsasko. Čeká vás famózní Riesling, který si užívá i anglická královna. Alsaské Ryzlinky vás zase nadchnou svou aromatikou. Ochutnáte i křupavě minerální bio víno z Rheinhessen a srovnáte si jej s moselskými Ryzlinky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

JAKÁ VÍNA NAJDETE V DEGUSTAČNÍ SADĚ OCENĚNÝCH RYZLINKŮ OD MOSELY AŽ PO ALSASKO? 

Riesling trocken 2018, Weingut Stefan Fritzen, Mosel

Náš bestseller mezi Ryzlinky. Za mě naprosto skvělý poměr cena/ výkon, ochutnáte minerální koncentrovaný suchý Ryzlink z Mosely od malinkého rodinného vinařství. 

BIO Riesling Oppenheimer Sackträger 2017, Carl Koch, Rheinhessen

Pekně vyvedený minerální styl Ryzlinku, který vám dokonale ilustruje jak může vonět a chutnat opravdu kamenitý Ryzlink. Na nose ucítíte citrusově minerální, kamenitou vůni, ve které se objeví i tóny nazrálých meruněk. Navíc je víno z malého biovinařství.

Riesling trocken 2018, Schloss Saarstein, Mosel-Saar-Ruwer, VDP

Velmi hezky udělaný Ryzlink z oblasti Mosel-Saar-Ruwer, který vás zaručeně okouzlí skvěle vyladněnou harmonií jak ve vůni, tak v chuti. Není divu, že vinařství patří už 100 let k nejlepším vinařstvím oblasti kolem řeky Saar. Vůně je intenzivní, příjemně ovocná a harmonická, těšte se na vyzrálé meruňky, nektarinky, bílé květy a dokonce tóny dozrývajících hrušek a květinovéhio nektaru, na nose je patrná rovněž mineralita a šťavnatý charakter citrusů.

Riesling Hochheimer Königin Victoriaberg 2018, trocken Flick, VDP

Opravdu velké víno. Není divu, že si na něm pochutnává i anglická královna. Nebudu zastírat, že toto víno mě opravdu nadchlo svou komplexností a koncentrací.

BIO Riesling 2016, Charels Baur, Alsasko

Čekejte naprosto typický projev alsaského Ryzlinku, medové tóny, kompotované meruňky, bílé květy a svěží citrusy. Navíc od malého vinaře a v Bio kvalitě.

BIO Riesling Charels Cuvé Charles 2015, Charles Baur, Alsasko

Velmi příjemně interpretuje charakter stylu alsaských Ryzlinků, a není divu, že sbírá i ocenění nad 90 bodů od mezinárodních kritiků. Vedle typických meruňkových aromat v podobě sušených meruněk i žluté ovoce, bílé květy a jemné tóny medu a vosku, nechybí ani svěží projevy citrusů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: