Víno doručujeme koronaviru navzdory po celé ČR do 2 pracovních dnů. Pro výdej objednávek je otevřen i náš sklad v Horních Počernicích ve všední dny od 8.00 do 18.30

Ryzlink rýnský - poznejte jeho rozmanitost od Alsaska, přes Mosel až po Wachau

Tip
ZdarmaZdarma 2 084 Kč
Ryzlink rýnský od Mosely po Wachau 2020 (1)
2 084 Kč 1 999 Kč 1 652,07 Kč bez DPH 333,17 Kč / 1 ks
Skladem (19 ks)
Můžeme doručit do:
1.12.2020

Ochutnejte rozmanitost Ryzlinku rýnského od Alsaska přes Mosel až po Wachau. Čeká vás Riesling z Rheingau, který si užívá i anglická královna. Alsaský Ryzlink vás zase nadchnou svou aromatikou. Wachau potěší svou mineralitou. Ochutnáte i křupavě minerální bio víno z Rheinhessenu a srovnáte si jej s moselskými Ryzlinky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

JAKÁ VÍNA NAJDETE V DEGUSTAČNÍ SADĚ OCENĚNÝCH RYZLINKŮ OD MOSELY AŽ PO ALSASKO? 

Riesling trocken 2019, Weingut Stefan Fritzen, Mosel

Náš bestseller mezi Ryzlinky. Za mě naprosto skvělý poměr cena/ výkon, ochutnáte minerální koncentrovaný suchý Ryzlink z Mosely od malinkého rodinného vinařství. 

BIO Riesling Oppenheimer Sackträger 2017, Carl Koch, Rheinhessen

Pekně vyvedený minerální styl Ryzlinku, který vám dokonale ilustruje jak může vonět a chutnat opravdu kamenitý Ryzlink. Na nose ucítíte citrusově minerální, kamenitou vůni, ve které se objeví i tóny nazrálých meruněk. Navíc je víno z malého biovinařství.

Riesling trocken 2018, Schloss Saarstein, Mosel-Saar-Ruwer, VDP

Velmi hezky udělaný Ryzlink z oblasti Mosel-Saar-Ruwer, který vás zaručeně okouzlí skvěle vyladněnou harmonií jak ve vůni, tak v chuti. Není divu, že vinařství patří už 100 let k nejlepším vinařstvím oblasti kolem řeky Saar. Vůně je intenzivní, příjemně ovocná a harmonická, těšte se na vyzrálé meruňky, nektarinky, bílé květy a dokonce tóny dozrývajících hrušek a květinovéhio nektaru, na nose je patrná rovněž mineralita a šťavnatý charakter citrusů.

Riesling Hochheimer Königin Victoriaberg 2019, trocken Flick, VDP

Opravdu velké víno. Není divu, že si na něm pochutnává i anglická královna. Nebudu zastírat, že toto víno mě opravdu nadchlo svou komplexností a koncentrací.

BIO Riesling 2018, Charels Baur, Alsasko

Čekejte naprosto typický projev alsaského Ryzlinku, medové tóny, kompotované meruňky, bílé květy a svěží citrusy. Navíc od malého vinaře a v Bio kvalitě.

Riesling Ried Singerriedel Federspiel® 2019, Weingut Hofstätter, Wachau

Nadchne všechny milovníky mienrálního křupavého Ryzlinku. Roste na strmých terasách s kamenitým podložím. Těšte se na bohaté a intenzivní aroma zralých meruněk oživené šťavnatými citrusy a doladěný jemnými tóny bílých květů. Náš první rakouský Riesling se dle mého názoru opravdu povedl.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: