BIO Nero di Troia Vibrans 2018, Caiaffa, Puglia IGT

319 Kč
BIO Nero di Troia Vibrans 2018, Caiaffa, Puglia IGT (1)
319 Kč 309 Kč 255,37 Kč bez DPH
Skladem (> 24 ks)
Můžeme doručit do:
26.5.2020

Hledáte další inspiraci z Puglie? Ochutnejte odrůdu Nero di Troia. Plné víno jižního charakteru, s chuťovým profilem perfektním nejen pro milovníky višní v čokoládě. Rozhodně stojí za hřích navíc v BIO kvalitě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HODNOCENÍ VLÁDI VAŇKA z OceněnáVína.cz

87/88 bodů – plné víno jižního charakteru, s chuťovým profilem perfektním nejen pro milovníky višní v čokoládě a rovnováhou mezi ovocností a šťavnatostí. Rozhodně stojí za hřích navíc v BIO kvalitě. 

Aroma je velmi koncentrované a zároveň štavnaté. Objevíte zde tóny višňové šťávy až kandované višně v čokoládě. Je koncentrované a zároveň šťvanaté, z ovoce ucítí ještě sušené borůvky a brusinky splečně s jemnou kořenitostí a tóny fialek. Na nose je lehce je znát, že je víno opravdu jižního charakteru a objevíte zde i hřejivý alkohol, ale z mého pohledu nijak neruší.

V chuti víno dostává očekávání evokovaná jeho aromatickým projevem je příjemně ovocné a nechybí mu ani šťavnatá kyselinka. Těšte se na ovocné tóny višňové šťávy, sušených borůvek podtrženo příjmenou kořenitistí. Víno má velmi dobrou strukturu, vyzrálé ovocné tříslo a šťavnatou kyselinku která jej velmi dobře osvěžuje a přispívá k lákavé pitelnosti. Dochuť je delší s tóny višní v tmavé čokoládě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: