Objevte nové červené odrůdy a rarity - rozhodně stojí za ochutnání

ZdarmaZdarma 1 944 Kč
kvalitní červená vína Objevte nové odrůdy Monastrell, Grenache, Barbera, Criolla od OceněnávínaCZ
1 944 Kč 1 644 Kč 1 358,68 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2019

Ochutnejte víno ze 100 let starých vinic, Barberu z oblasti kde byste ji ani náhodou nečekali, Grenache z prestižního Prioratu nebo méně známou odrůdu Monastrell z jihu Španělska plnou sluníčka a ovoce, která se mimochodem stala našim bestsellerem. Tento balíček vás nejen potěší, ale rozšíří také vaše vinařské obzory.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NA JAKÁ VÍNA SE V BALÍČKU MŮŽETE TĚŠIT? 

Criolla Extremo 2017, Vallisto, Valle de Cafayate, Salta, Argentina

Tohle je opravdová rarita. Víno z naprosto neuvěřitelných 2600 m.n.m., navíc aby toho nebylo málo je ze 100 let starých vinic. Vyzkoušejte originální jihoamerickou odrůdu Criolla jak se říká "v plné palbě".

Barbera Extremo 2017, Vallisto, Valle de Cafayate, Salta, Argentina

Toto víno vás nadchne a zároveň překvapí. Nadchne svou plnou ovocností a krásným kultivovaným projevem. Překvapí tím, že tato Barbera nepochází z Itálie, ale z vinic Argentiny v neuvěřitelných 1900 m n.m.

BIO Monastrell 2017 Old hands, La Purisima

Úchvatné plné víno v bio kvalitě za bezkonkurenční cenu. Moneastrell je pro mě nový objev z degustační výpravy ve Španělsku, je to velmi hezká ovocně koncentrovaná odrůda, na nose víno působí vyzrálým ovocným dojmem.

Monastrell 2017, La Purisima, Yelca

Monastrell je pro mě nový objev z degustační výpravy ve Španělsku, je to velmi hezká ovocně koncentrovaná odrůda, na nose víno působí vyzrálým ovocným dojmem. V chuti má toto víno skvělou višňovou šťavnatost, která mu dodává elganci, pitelnost a svěžest.

Monastrell Old Wines Expression, La Purisima, Yelca

Hrozny z více jak 35 starých vinic, navíc ověnčené mezinárodními oceněními. Úchvatné plné víno, které vás nadchne. 

Grenache fosca del Priorat 2015

Ideální pozvánka k objevení kouzla vín z legendárního španělského Prioratu. Těšte se na koncert vyzrálého ovoce, které je skvěle integrované s francouzským sudem. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: