Královský Riesling ve 3 ročnících a spol. - limitovaná sada jen 5ks

Novinka Tip
ZdarmaZdarma 1 935 Kč
Srovnání ročníků královský VDP Riesling 2017 2018 2019 OceněnáVína CZ (1)
1 935 Kč 1 899 Kč 1 569,42 Kč bez DPH 316,50 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Toto je velmi limitovaná a degustačně zajímavá nabídka jen 5 degustačních sad vín, u kterých se mi podařilo zachránit poslední lahve. Máte tak jedinečnou možnost porovnat jak se vyvíjí ročníky 2017, 2018 a jaký je nový ročník 2019 u oblíbeného královského Ryzlinku z VDP vinařství a srovnat s ostatními víny pana Flicka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kromě ročníků 2017, 2018 a 2019 oblíbeného královského Ryzlinku v sadě najdete pro srovnání i další 2 vína pana Flicka z prestižní oblasti Rheingau.

Vinařství pana Flicka je členem elitního sdružení nejlepších vinařů Německa VDP, navíc z malé a velmi vyhlášené oblasti Rheingau. Zajímavostí tohoto vína je to, že se dodnes servíruje na anglickém královském dvoře. Vinice navštívila na doporučení místních obchodníků s vínem v roce 1845 královna Viktorie a svolila, aby ji po ní pojmenovali. Půda v oblasti je vápenitá s mořskými usazeninami, proto je ve víně patrný minerální charakter.

K tomu, abyste mohli porovnat vína najednou a nemuseli vypít celé lahve doporučuji vakuovací systém VacuVin, který udrží bílé víno v perfektní kvalitě až 3 dny a červené 4-5 dní. Když si koupíte i 2 špuntíky navíc můžete otevřít všechny 3 Rieslinky najednou a ochtnat je během 3-4 večerů. 

Riesling F. Vini et Vita 2018, Flick, Rheingau VDP

Užijte si skvělou kvalitu z prestižní oblasti Rheinhessen a VDP vinařství pana Flicka, který vyrábí i vína pro anglickou královnu. Ochutnáte koncentovaný ovocný Ryzlink s velmi komplexním nosem, skvělou strukturou a šťavnatou mineralitou. Navíc se skvělým poměrem kvalita vs. cena.

Riesling Classic 2019 Q.b.A., Flick, polosuchý

Svěží aroma s tóny citrusové kůry, limetek doplněný vůní sušených meruněk, až k tónům broskví a květinového nektaru. Víno je svýcm charakterem šťavnaté se znatelnou mineralitou.

Riesling Hochheimer Königin Victoriaberg 2017-2018-2019, trocken Flick

Opravdu velké víno. Není divu, že si na něm pochutnává i anglická královna. Nebudu zastírat, že toto víno mě opravdu nadchlo svou komplexností a koncentrací. UNIKÁTNĚ JEN V TOMTO BALÍČKU SI BUDETE MOCI SROVNAT JAK JEHO CHUŤ OVLIVNILY PODMÍNKY VE 3 ROČNÍCÍCH A JAK MU SVĚDČÍ ARCHIVACE. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: