Grüner Veltliner Ried Stangl 2018, Weingut Weixelbaum, Kamptal

319 Kč 263,64 Kč bez DPH
Skladem (> 24 ks)
Můžeme doručit do:
3.4.2020

Už prvním přivonění vás tento Veltlín doslova láká k napití. Ucítíte tóny žlutého ovoce jako je zralé nektarinky a žlutý meloun a také skvěle osvěžující aroma citrusů, samozřejmě narazíte i aroma typické pro Veltlíny v podobě jemné kořenitosti.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HODNOCENÍ SOMMELIERA OCENĚNÁVÍNA.CZ: 

88 bodů - precizně udělané víno s dobrou strukturou a zároveň výborná ukázka variability odrůdy Veltlín. V tomto případě je jeho projev směřován do více ovocného stylu.Garantuji, že nezůstanete u jedné skleničky:).

CHARAKTERISTIKA VÍNA:

Už prvním přivonění vás tento Veltlín doslova láká k napití. Intenzivní, ovocně-šťavnatá vůně je velmi příjemně postavená. Ucítíte tóny žlutého ovoce jako je zralé nektarinky a žlutý meloun a také skvěle osvěžující aroma citrusů, samozřejmě narazíte i aroma typické pro Veltlíny v podobě jemné kořenitosti.

V chuti je víno příjemně ovocně šťavnaté a zároveň extraktivní, přítomná je i mineralita a víno je celkově velmi pitelné a bude vás neustále svádět k dalšímu napití. Oceňuj i velmi harmonický projev a skvělé vybalancování všech složek vína. Dochuť vína je delší s dozvuky zralých nekratinek a citrusové šťanatosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: