DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000Kč. Aktuálně víno doručujeme po celé ČR do 1-3 pracovních dnů. V Praze je možné expresní večerní doručení mezi 18-22hod. Osobní vyzvednutí je možné ve skladu Mladoboleslavská 1120, Praha - Kbely ve všední dny mezi 8.00-18.00hod.

Tramín červený 2019, pozdní sběr, Sedlák, polosuché

299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
1.11.2024

Čistý, aromatický, příjemně šťavnatý a harmonický - takový je Tramín červený od Sedláka. Tento ročník dostal do vínku to nejlepší z vůně i chuti a překvapí vás i medově voskový podtón a minerální slanost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HODNOCENÍ VLÁDI VAŇKA z OceněnáVína.cz

88 bodů –  za mě pěkně zvládnutý čistý Tramín, který dělá dobré jméno nejen své odrůdě, ale i umu vinařství Sedlák - ročník 2019 dostal do vínku nejen krásnou aromatiku,ale i příjemnou šťavnatost, která víno krásně drží v rovnováze a balancuje aromatičnost vína a lehký zbytkový cukr. 

 

Aroma je koncentrované, komplexní a mnohovrstevnaté od medově rozinkových tónů, přes tóny růže, exotického liči až po květinový nektar, vše sladěné a čisté.

V chuti víno zaujme pěknou kyselinkou a svěží ovocně kořenitým charakterem s příjemným medově voskovým podtónem příjemným překvapením je i minerální slanost. Dochuť je delší, kořenitá…

Doplňkové parametry

Kategorie: Tramín červený (Gewürztraminer)
Obsah cukru: Polosuché víno
Odrůda: Tramín
Vinařská oblast: Morava
Hodnocení: 88 b.
Barva vína: Bílé víno
Klasifikace, přívlastek: Pozdní sběr
Obsah alkoholu: 12,5 %
Objem láhve: 0,75 l
Alergeny: Obsahuje siřičitany
Vinařská obec: Přední hora
Vinařská podoblast: Velkopavlovická
Vinařská trať: Velké Bílovice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vinařství Sedlák Oceněnávína_CZ.png.

Vinařství Sedlák

Již čtvrtá generace navazuje na počátky staré a bohaté vinařské tradice velkobílovických vín. Vinařství Sedlák s rodinným charakterem s kořeny sahajícími až do roku 1918 produkuje originální a kvalitní vína, dnes už s použitím moderních technologií, ale stále s respektem k moravské tradici. Hrozny jsou sklízeny ručně, a vína tak nepřichází o svou čistou a svěží chuť. Zaměřují se na typické odrůdy velkobílovických tratí, kterým díky předchůdcům perfektně rozumí.