BIO Reserva 2013, Bodegas Castillo de Mendoza, Rioja

569 Kč 470,25 Kč bez DPH
Skladem (> 24 ks)
Můžeme doručit do:
8.4.2020

Pěkné komplexní a strukturované víno s velkým archivačním potenciálem a skvělou strukturou předurčující víno k velkým zítřkům. Radost vám udělá již dnes, ale pokud si jej na pár let uložíte zaručeně vás za vaši trpělivost odmění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HODNOCENÍ ZA OCENĚNÁVÍNA.CZ:

91 bodů – pěkné komplexní a strukturované víno s velkým archivačním potenciálem a skvělou strukturou předurčující víno k velkým zítřkům. Radost vám udělá již dnes, ale pokud si jej na pár let uložíte zaručeně vás za vaši trpělivost odmění.

Aroma vína je velmi koncentrované a komplexní. Má vše co od Reservy z regionu Rioja očekáváte ovoce, kořenitost, ušlechtilé dřevo ale i ovocnou šťavnatost.

V chuti koncentrované, plné vyzrálého ovoce a kořenitosti a velmi dobrou strukturou ovocných taninů vyvážených skvělou šťavnatostí zralých višní tvoří komplexní a harmonický celek. Přesto že vám víno udělá radost už teď, je víno jen na začátku své cesty a v následujících 5-10 letech se během archivace bude pozitivně vyvíjet a ještě zlepšovat, předpoklady má opravdu vysoké a už teď se jedná o velké víno. Tříslo je patrné ale ovocně vyzrálé. Dlouhá ovocně kořenitá dochuť se šťavnatým dozvukem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: