DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000Kč. Víno nyní doručujeme po celé ČR do 1-3 pracovních dnů. V Praze je možné expresní večerní doručení mezi 18-22hod. Osobní vyzvednutí je možné ve skladu Mladoboleslavská 1120, Praha - Kbely ve všední dny mezi 8.00-19.00hod.

Vin de table

Vin de table [van d tabl] je francouzské označení vín pro obyčejná vína – tedy pro taková vína, která svými vlastnostmi nedosahují na vyšší označení kvality.

Navzdory skutečnosti, že jde o startovní příčku francouzských vín, je možné setkat se v této kategorii s velmi dobrými víny.

Vin de table, v doslovném překladu stolní víno, má velmi podobné vlastnosti jako stolní vína v českém systému kategorizace vín. Rovněž jde o vína nejnižší úrovně. Zásadní podmínkou je, že hrozny určené k výrobě vína musí být vypěstovány ve Francii, lze ale v rámci jeho výroby scelovat různé odrůdy z několika regionů. Na etiketě těchto vín nemá být uvedena odrůda, ani region, ze kterého pocházejí, to samé platí pro ročník.

Jde o nenáročná vína, která se hodí ke každodenní konzumaci, vína vhodná pro stolování.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení