DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000Kč. Víno nyní doručujeme po celé ČR do 1-3 pracovních dnů. V Praze je možné expresní večerní doručení mezi 18-22hod. Osobní vyzvednutí je možné ve skladu Mladoboleslavská 1120, Praha - Kbely ve všední dny mezi 8.00-19.00hod.

Autentické víno

Autentické víno je takové víno, které je opatřené registrovanou značkou „Autentisté“. Značka má podobu čtvercového štítku, jenž má uprostřed velké tiskací A, pod kterým je nápis Autentisté.

Autentisté představují společenství vinařů, které propojuje podobné smýšlení o víně. Jejich cílem je vytvářet taková vína, která se budou více podobat vínům, jež produkovali naši předci.

Celý proces výroby respektuje přírodu, ve vínech se odráží duch krajiny jejich původu, tak, jak ho zachytil vnímavý vinař.

Z pěstování révy jsou zcela vyloučeny pesticidy a herbicidy, pro hnojení se používá výhradně humus nebo chlévská mrva. Vinné mošty pak kvasí pouze díky přírodním kvasinkám, které se nacházejí na vinici, hroznech a v samotném vinném sklípku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení