Riesling trocken 2018, Schloss Saarstein, Mosel-Saar-Ruwer VDP

369 Kč 304,96 Kč bez DPH
Skladem (> 24 ks)
Můžeme doručit do:
16.10.2019

Velmi hezky udělaný Ryzlink z oblasti Mosel-Saar-Ruwer, který vás zaručeně okouzlí skvěle vyladněnou harmonií jak ve vůni, tak v chuti. Není divu, že vinařství patří už 100 let k nejlepším vinařstvím oblasti kolem řeky Saar. Vůně je intenzivní, příjemně ovocná a harmonická, těšte se na vyzrálé meruňky, nektarinky, bílé květy a dokonce tóny dozrývajících hrušek a květinovéhio nektaru, na nose je patrná rovněž mineralita a šťavnatý charakter citrusů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hodnocení za OCENĚNÁVÍNA.CZ:

87/88 bodů -  velmi hezky udělaný Ryzlink z Mosely, který vás zaručeně okouzlí skvěle vyladněnou harmonií jak ve vůni, tak v chuti. Není divu, že vinařství patří už 100 let k nejlepším vinařstvím oblasti kolem řeky Saar.

Vůně je intenzivní, příjemně ovocná a harmonická, těšte se na vyzrálé meruňky, nektarinky, bílé květy a dokonce tóny dozrývajících hrušek a květinovéhio nektaru, na nose je patrná rovněž mineralit a šťavnatý charakter citrusů.

V chuti je tělo příjemně vyvářené a k ovocnému projevu se zde přidává svěží kyselinka a parádní minerlaita, která víno skvěle osvěží, podrží struktru vín a umožní mu i delší archivaci. Dochuť je delší s tóny svěžích citrusů a šťavnatých meruněk, doznívají i příjemné tóny květinového nektaru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: