Víno doručujeme aktuálně po celé ČR do 1-2 pracovních dnů. Vyzvednutí objednávky je možné i ve skladu v Horních Počernicích ve všední dny mezi 8.00-18.30hod.

Riesling trocken 2018, Schloss Saarstein, Mosel-Saar-Ruwer VDP

Poslední láhve
369 Kč 304,96 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Velmi hezky udělaný Ryzlink z oblasti Mosel-Saar-Ruwer, který vás zaručeně okouzlí skvěle vyladněnou harmonií jak ve vůni, tak v chuti. Není divu, že vinařství patří už 100 let k nejlepším vinařstvím oblasti kolem řeky Saar. Vůně je intenzivní, příjemně ovocná a harmonická, těšte se na vyzrálé meruňky, nektarinky, bílé květy a dokonce tóny dozrývajících hrušek a květinovéhio nektaru, na nose je patrná rovněž mineralita a šťavnatý charakter citrusů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HODNOCENÍ VLÁDI VAŇKA z OceněnáVína.cz

88 bodů – velmi hezky udělaný Ryzlink z Mosely, který vás zaručeně okouzlí skvěle vyladněnou harmonií jak ve vůni, tak v chuti. Není divu, že vinařství patří už 100 let k nejlepším vinařstvím oblasti kolem řeky Saar. 

Vůně je intenzivní, příjemně ovocná a harmonická, těšte se na vyzrálé meruňky, nektarinky, bílé květy a dokonce tóny dozrývajících hrušek a květinovéhio nektaru, na nose je patrná rovněž mineralit a šťavnatý charakter citrusů.

V chuti je tělo příjemně vyvářené a k ovocnému projevu se zde přidává svěží kyselinka a parádní minerlaita, která víno skvěle osvěží, podrží struktru vín a umožní mu i delší archivaci. Dochuť je delší s tóny svěžích citrusů a šťavnatých meruněk, doznívají i příjemné tóny květinového nektaru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ryzlink Rýnský (Riesling)
Obsah cukru: Suché víno
Odrůda: Ryzlink rýnský - Riesling
Země původu: Německo
Vinařská oblast: Mosel-Saar-Ruer
Hodnocení: 88
Barva vína: Bílé víno
Obsah alkoholu: 12%
Objem láhve: 0,75l
Alergeny: Obsahuje siřičitany
Typ vína: Tichá vína
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: