Torrontes Extremo 2017, Vallisto, Valle de Cafayate, Salta

Značka: Vallisto
449 Kč
Torrontes Extremo 2018, Vallisto, Valle de Cafayate, Salta
449 Kč 359 Kč 296,69 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
3.11.2020

Začínají se projevovat příjemné nazrálé tóny.  Doporučuji porovnat s novým ročníkem 2018. Aromatické víno s tóny broskví, zralých nektarinek, bílých květů až květinového nekatru a dotekem ušlechtilého dřeva, navíc víno bylo skliezeno ve výšce 1900+ m n.m.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HODNOCENÍ VLÁDI VAŇKA z OceněnáVína.cz

87 bodů – Aromatické víno s tóny broskví, zralých nektarinek, bílých květů až květinového nekatru a dotekem ušlechtilého dřeva, navíc víno bylo skliezeno ve výšce 1900+ m n.m. Začínají se projevovat příjemné nazrálé tóny.  Doporučuji porovnat s novým ročníkem 2018.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Vinařství

sklaenička top víno small

Vallisto

Pancho patří k 5. generaci vinařů rodiny Lavaque, jeho zapálení a enthusiasmus pro Malbec Vallisto je naprosto odzbrojující. Vždy když se s ním setkám nabije mě vinařskou energií na další rok. Jeho cílem, je vytvořit ve vinařství Vallisto jeden z nejlepších Malbeců Argentiny. Proto založil své vinařství ve vyhlášeném regionu Salta s extrémní nadmořskou výškou - víno se zde pěstuje od 1900m n.m. až po neuvěřitelných 3000 m n.m. Panchova vína mají evropskou eleganci a zároveň expresivní plnost nejlepších Malbeců Argentiny.